Korespondent

Termin oferty pracy:
niedziela, 31. Grudzień 2017

Portal Namyslowianie.pl jest najbardziej rozpoznawalnym medium internetowym w powiecie namysłowskim. Powstał w 2009 roku a do dzisiaj osiągnął ponad 6 000 000 odsłon.

Jeśli interesujesz się życiem Namysłowa i powiatu namysłowskiego lub po prostu chcesz mieć wpływ na to, jak rozwijają się nowoczesne media w Namysłowie - dołącz do naszej redakcji.

KORESPONDENT

Opis stanowiska

Zadaniem KORESPONDENTA Portalu Namyslowianie.pl jest tworzenie materiałów prasowych (tekstów lub zdjęć lub filmów) o tematyce dowolnie powiązanej z Namysłowem lub powiatem namysłowskim.

Wymagania

  • rzetelność w uzyskiwaniu informacji
  • obiektywność a przynajmniej niestronniczość
  • regularne lub nie dodawanie materiałów do publikacji
  • komputer z dostępem do internetu

Oferta

  • dołączenie do redakcji - współtworzenie Portalu Namyslowianie.pl
  • wsparcie merytoryczne redaktora naczelnego
  • publikowanie pod własnym nazwiskiem albo pseudonimem
  • legitymacja prasowa
  • dowolna forma współpracy (wolontariat, umowa o dzieło, umowa zlecenia)
  • możliwość zawężenia tematyki (np. sport czy polityka)
  • możliwość dodatkowego zarobku

Kontakt

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres redakcja@namyslowianie.pl