środa, 04.03.2015, Kazimierza, Łucji, Witosława
Dyżuruje apteka: Przy Targu

 

 

 

BUS Namysłów - Opole

Rozkład jazdy: BUS Namysłów - Opole - Namysłów

kierunek do Opola

Przystanki NAMYSŁÓW

Godziny odjazdu

UL. BOHATERÓW WARSZAWY – przy markecie LIDL,

UI. DWORCOWA PKS - naprzeciwko stanowisk PKS

UL. JANA PAWŁA II – przy cmentarzu

05.25; 06.05; 06.35; 09.35; 11.10; 12.45;

14.10; 15.35

 

SOBOTA: 07.40;  11.10;  15.35 

 

kierunek do Namysłowa

Przystanki OPOLE

Godziny odjazdu

PRZYSTANEK MPK - ul. Kołłątaja (przy PKS)

PRZYSTANEK  MPK  -  ul. Oleska (przy Galerii Solaris)

PRZYSTANEK  MPK Rondo - ul. Książąt Opolskich

(przy aptece „ Na Rondzie”)

07.00; 07.30; 08.30 11.05;

14.15; 15.15; 16.15; 17.15

 

SOBOTA: 09.35;  14.15;  17.15

Nie kursują w niedzielę, dni ustawowo wolne, 24.XII; 31.XII; oraz w Wielką Sobotę  

 


KIERUNEK Z OPOLA DO NAMYSŁOWA

Miejscowości                                                Godziny odjazdu

OPOLE 

07.00

07.30

08.30

11.05

14.15

15.15

16.15

17.15

CZARNOWĄSY

07.16

07.41

08.46

11.21

14.31

15.31

16.31

17.31

BORKI

07.19

07.44

08.49

11.24

14.34

15.34

16.34

17.34

DOBRZEŃ

MAŁY

07.22

07.47

08.52

11.27

14.37

15.37

16.37

17.37

DOBRZEŃ WLK.

07.26

07.51

08.56

11.31

14.41

15.41

16.41

17.41

KUP

07.34

07.59

09.04

11.39

14.49

15.49

16.49

17.49

ŁADZA

07.39

08.04

09.09

11.44

14.54

15.54

16.54

17.54

POKÓJ

07.46

08.11

09.16

11.51

15.01

16.01

17.01

18.01

ZIELENIEC

07.50

08.15

09.20

11.55

15.05

16.05

17.05

18.05

KROGÓLNA

07.52

08.17

09.22

11.57

15.07

16.07

17.07

18.07

MIEJSCE

07.54

08.19

09.24

11.59

15.09

16.09

17.09

18.09

ŚWIERCZÓW

07.56

08.21

09.26

12.01

15.11

16.11

17.11

18.11

BIESTRZYK.

07.59

08.24

09.29

12.04

15.14

16.14

17.14

18.14

JASTRZĘBIE

08.03

08.28

09.33

12.08

15.18

16.18

17.18

18.18

ZIEMIEŁOWICE

08.06

08.31

09.36

12.11

15.21

16.21

17.21

18.21

NAMYSŁÓW

08.10

08.35

09.40

12.15

15.25

16.25

17.25

18.25


KIERUNEK Z NAMYSŁOWA DO OPOLA

           Miejscowość                                                Godziny odjazdu

NAMYSŁÓW

BOH. WARSZ.

05.25

06.05

06.35

09.35

11.10

12.45

14.10

15.35

  NAMYSŁÓW

PKS

05.30

06.10

06.40

09.40

11.15

12.50

14.15

15.40

NAMYSŁÓW

JANA PAWŁA

05.32

06.12

06.42

09.42

11.17

12.52

14.17

15.42

ZIEMIEŁOWICE

05.34

06.14

06.44

09.44

11.19

12.54

14.19

15.44

JASTRZĘBIE

05.36

06.16

06.46

09.46

11.21

12.56

14.21

15.46

BIESTRZYKOWICE

05.40

06.20

06.50

09.50

11.25

13.00

14.25

15.50

ŚWIERCZÓW

05.43

06.23

06.53

09.53

11.28

13.03

14.28

15.53

MIEJSCE

05.45

06.25

06.55

09.55

11.30

13.05

14.30

15.55

KROGULNA

05.47

06.27

06.57

09.57

11.32

13.07

14.32

15.57

ZIELINIEC

05.49

06.29

06.59

09.59

11.34

13.09

14.34

15.59

POKÓJ

05.52

06.32

07.02

10.02

11.37

13.12

14.37

16.02

ŁADZA

06.01

06.41

07.11

10.11

11.46

13.21

14.46

16.11

KUP

06.06

06.46

07.16

10.16

11.51

13.26

14.51

16.16

DOBRZEŃ WLK.

06.14

06.54

07.24

10.24

11.59

13.34

14.59

16.24

DOBRZEŃ MAŁY

06.18

06.58

07.28

10.28

12.03

13.38

15.03

16.28

BORKI

06.21

07.01

07.31

10.31

12.06

13.41

15.06

16.31

CZARNOWĄSY

06.24

07.04

07.34

10.34

12.09

13.44

15.09

16.34

OPOLE

06.40

07.20

07.50

10.50

12.25

14.00

15.25

16.50

------

Źródło: Przewóz Osób GINTRANS

Tel:  607 127 740

(dzwoniąc proszę napomknąć że numer znaleziono na Namyslowianie.pl)

 

Ostatnia aktualizacja tej strony: 01. marca 2015 roku, g. 2200

UWAGA - w razie stwierdzenia niepoprawności powyższego rozkładu jazdy prosimy o poinformowanie redakcji o tym fakcie.

Redakcja

Redakcja

tel. 784-011-696

wyślij SMS / MMS

lub

napisz maila