wtorek, 23.09.2014, Bogusława, Tekli, Liberta
Dyżuruje apteka: Przy Targu

Strony internetowe dla Komitetów Wyborczych

BUS Namysłów - Opole

Rozkład jazdy: BUS Namysłów - Opole - Namysłów

kierunek do Opola

Przystanki NAMYSŁÓW

Godziny odjazdu

UL. BOHATERÓW WARSZAWY przy markecie LIDL,

05.30D; 06.10D; 06.40S; 07.45L; 09.40D;

11.15L; 13.10D; 14.15D; 15.40L

UL. JANA PAWŁA II – przy cmentarzu

 

 

kierunek do Namysłowa

Przystanki OPOLE

Godziny odjazdu

PRZYSTANEK MPK - UL. KOŁŁĄTAJA ( przy PKS )

07.00D; 07.50D; 09.35L; 11.05D; 13.10S; 14.15L;

15.15D; 16.15D; 17.15L

PRZYSTANEK  MPK  -  UL. OLESKA - ZAKŁ. ENERGETYCZNY

(Przy Galerii Solaris)

 

PRZYSTANEK  MPK - RONDO - UL. KSIĄŻĄT OPOLSKICH

(przy aptece„ Na Rondzie”)

 

OZNACZENIA KURSÓW

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

S – Kursuje w dni nauki szkolnej   

L – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

Nie kursują 24.XII, 31.XII oraz w Wielką Sobotę     


KIERUNEK Z OPOLA DO NAMYSŁOWA

Miejscowości                                                Godziny odjazdu

OPOLE 

07.00

07.45

09.35

11.05

13.10

14.15

15.15

16.15

17.15

CZARNOWĄSY

07.16

08.01

09.51

11.21

13.26

14.31

15.31

16.31

17.31

BORKI

07.19

08.04

09.54

11.24

13.29

14.34

15.34

16.34

17.34

DOBRZEŃ

MAŁY

07.22

08.07

09.57

11.27

13.32

14.37

15.37

16.37

17.37

DOBRZEŃ WLK.

07.26

08.11

10.01

11.31

13.36

14.41

15.41

16.41

17.41

KUP

07.34

08.19

10.09

11.39

13.44

14.49

15.49

16.49

17.49

ŁADZA

07.39

08.24

10.14

11.44

13.49

14.54

15.54

16.54

17.54

POKÓJ

07.46

08.31

10.21

11.51

13.56

15.01

16.01

17.01

18.01

ZIELENIEC

07.50

08.35

10.25

11.55

14.00

15.05

16.05

17.05

18.05

KROGÓLNA

07.52

08.37

10.27

11.57

14.02

15.07

16.07

17.07

18.07

MIEJSCE

07.54

08.39

10.29

11.59

14.04

15.09

16.09

17.09

18.09

ŚWIERCZÓW

07.56

08.41

10.31

12.01

14.06

15.11

16.11

17.11

18.11

BIESTRZYK.

07.59

08.44

10.34

12.04

14.09

15.14

16.14

17.14

18.14

JASTRZĘBIE

08.03

08.48

10.38

12.08

14.13

15.18

16.18

17.18

18.18

ZIEMIEŁOWICE

08.06

08.51

10.41

12.11

14.16

15.21

16.21

17.21

18.21

NAMYSŁÓW

08.10

08.55

10.45

12.15

14.20

15.25

16.25

17.25

18.25


KIERUNEK Z NAMYSŁOWA DO OPOLA

           Miejscowość                                                Godziny odjazdu

NAMYSŁÓW

05.30

06.10

06.40

07.45

09.40

11.15

13.10

14.15

15.40

ZIEMIEŁOWICE

05.34

06.14

06.44

07.49

09.44

11.19

13.14

14.19

15.44

JASTRZĘBIE

05.36

06.16

06.46

07.51

09.46

11.21

13.16

14.21

15.46

BIESTRZYKOWICE

05.40

06.20

06.50

07.55

09.50

11.25

13.20

14.25

15.50

ŚWIERCZÓW

05.43

06.23

06.53

07.58

09.53

11.28

13.23

14.28

15.53

MIEJSCE

05.45

06.25

06.55

08.00

09.55

11.30

13.25

14.30

15.55

KROGULNA

05.47

06.27

06.57

08.02

09.57

11.32

13.27

14.32

15.57

ZIELINIEC

05.49

06.29

06.59

08.04

09.59

11.34

13.29

14.34

15.59

POKÓJ

05.52

06.32

07.02

08.07

10.02

11.37

13.32

14.37

16.02

ŁADZA

06.01

06.41

07.11

08.16

10.11

11.46

13.41

14.46

16.11

KUP

06.06

06.46

07.16

08.21

10.16

11.51

13.46

14.51

16.16

DOBRZEŃ WLK.

06.14

06.54

07.24

08.29

10.24

11.59

13.54

14.59

16.24

DOBRZEŃ MAŁY

06.18

06.58

07.28

08.33

10.28

12.03

13.58

15.03

16.28

BORKI

06.21

07.01

07.31

08.36

10.31

12.06

14.01

15.06

16.31

CZARNOWĄSY

06.24

07.04

07.34

08.39

10.34

12.09

14.04

15.09

16.34

OPOLE       

06.40

07.20

07.50

08.55

10.50

12.25

14.20

15.25

16.50

 

Źródło: Przewóz Osób GINTRANS Tel:  607 127 740

 

Ostatnia aktualizacja tej strony: 01. września 2014 roku, g. 1610

UWAGA - w razie stwierdzenia niepoprawności powyższego rozkładu jazdy prosimy o poinformowanie redakcji o tym fakcie.

Redakcja

Redakcja

tel. 784-011-696

wyślij SMS / MMS

lub

napisz maila

Regulamin, polityki