Logo Portalu Namyslowianie.pl

Namyslowianie.pl

Lokalny Portal Informacyjny

Dyżuruje apteka: Na dobre i na złe
Dziś piątek, 25.07.2014, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

BUS Namysłów - Opole

Rozkład jazdy: BUS Namysłów - Opole - Namysłów

kierunek Opole

Przystanki NAMYSŁÓW

Godziny odjazdu

UL. BOHATERÓW WARSZAWY PRZY ZAJEZDNI PKS,

04.45L   05.30D   06.10D   07.45L

09.40D   11.55L   13.10D   14.15D

15.40 D

UL. JANA PAWŁA II – PRZYSTANEK PKS

PRZY CMENTARZU

04.47L   05.32D   06.12D   07.47L

09.42D   11.57L   13.12D   14.17D

15.42 D

 

kierunek Namysłów

Przystanki OPOLE

Godziny odjazdu

PRZYSTANEK MPK - UL. KOŁŁĄTAJA

 (Przy PKS)

06.10L    07.00 07.45D  10.10L

11.05 14.15L    15.15D   16.15D

17.15 D

PRZYSTANEK  MPK  -  UL. OLESKA - ZAKŁ. ENERGETYCZNY

(Przy Galerii Solaris)

06.15L    07.05 07.50D  10.15L

11.10 14.20L

15.20D   16.20D

17.20 D

PRZYSTANEK  MPK - RONDO - UL. KSIĄŻĄT OPOLSKICH

(przy aptece„ Na Rondzie”)

06.18L    07.08 07.53D  10.18L

11.13 14.23L    15.23D   16.23D

17.23D

OZNACZENIA KURSÓW

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

L – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

Nie kursują 24.XII, 31.XII oraz w Wielką Sobotę     


KIERUNEK Z OPOLA DO NAMYSŁOWA

               Miejscowości                                         Godziny odjazdu

OPOLE

06.10

07.00

07.45

10.10

11.05

14.15

15.15

16.15

17.15

CZARNOWĄSY

 

06.26

07.16

08.01

10.26

11.21

14.31

15.31

16.31

17.31

BORKI

 

06.29

07.19

08.04

10.29

11.24

14.34

15.34

16.34

17.34

DOBRZEŃ

MAŁY

06.32

07.22

08.07

10.32

11.27

14.37

15.37

16.37

17.37

DOBRZEŃ

WIELKI

06.36

07.26

08.11

10.36

11.31

14.41

15.41

16.41

17.41

KUP

 

06.44

07.34

08.19

10.44

11.39

14.49

15.49

16.49

17.49

ŁADZA

 

06.49

07.39

08.24

10.49

11.44

14.54

15.54

16.54

17.54

POKÓJ

 

06.58

07.48

08.31

10.56

11.51

15.01

16.01

17.01

18.01

ZIELENIEC

 

07.00

07.50

08.35

11.00

11.55

15.05

16.05

17.05

18.05

KROGÓLNA

 

07.02

07.52

08.37

11.02

11.57

15.07

16.07

17.07

18.07

MIEJSCE

 

07.04

07.54

08.39

11.04

11.59

15.09

16.09

17.09

18.09

ŚWIERCZÓW

 

07.06

07.56

08.41

11.06

12.01

15.11

16.11

17.11

18.11

BIESTRZYKOWICE

 

07.09

07.59

08.44

11.09

12.04

15.14

16.14

17.14

18.14

JASTRZĘBIE

 

07.12

08.03

08.48

11.13

12.08

15.18

16.18

17.18

18.18

ZIEMIEŁOWICE

 

07.16

08.06

08.51

11.16

12.11

15.21

16.21

17.21

18.21

NAMYSŁÓW

 

07.20

08.10

08,55

11.20

12.15

15.25

16.25

17.25

18.25


 

KIERUNEK Z NAMYSŁOWA DO OPOLA

           Miejscowość                                                Godziny odjazdu

NAMYSŁÓW

 

04.45

05.30

06.10

07.45

09.40

11.55

13.10

14.15

15.40

ZIEMIEŁOW.

 

04.49

05.34

06.14

07.49

09.44

11.59

13.14

14.19

15.44

JASTRZĘBIE

 

04.51

05.36

06.16

07.51

09.46

12.01

13.16

14.21

15.46

BIESTRZYKOWICE

 

04.55

05.40

06.20

07.55

09.50

12.05

13.20

14.25

15.50

ŚWIERCZÓW

 

04.58

05.43

06.23

07.58

09.53

12.08

13.23

14.28

15.53

MIEJSCE

 

05.00

05.45

06.25

08.00

09.55

12.10

13.25

14.30

15.55

KROGULNA

 

05.02

05.47

06.27

08.02

09.57

12.12

13.27

14.32

15.57

ZIELINIEC

 

05.04

05.49

06.29

08.04

09.59

12.14

13.29

14.34

15.59

POKÓJ

 

05.07

05.52

06.32

08.07

10.02

12.17

13.32

14.37

16.02

ŁADZA

 

05.16

06.01

06.41

08.16

10.11

12.26

13.41

14.46

16.11

KUP

 

05.21

06.06

06.46

08.21

10.16

12.31

13.46

14.51

16.16

DOBRZEŃ

WLK. GMINA

05.29

06.14

06.54

08.29

10.24

12.39

13.54

14.59

16.24

DOBRZEŃ MAŁY

05.33

06.18

06.58

08.33

10.28

12.43

13.58

15.03

16.28

BORKI

 

05.36

06.21

07.01

08.36

10.31

12.46

14.01

15.06

16.31

CZARNOWĄSY

 

05.39

06.24

07.04

08.39

10.34

12.49

14.04

15.09

16.34

OPOLE

 

05.55

06.40

07.20

08.55

10.50

13.05

14.20

15.25

16.50

 

Źródło: Przewóz Osób GINTRANS Tel:  607 127 740

 

Ostatnia aktualizacja tej strony: 28. października 2013 roku, g. 1500

UWAGA - w razie stwierdzenia niepoprawności powyższego rozkładu jazdy prosimy o poinformowanie redakcji o tym fakcie.

Redakcja

Redakcja: tel. 784-011-696 - wyślij SMS / MMS lub napisz maila

O Portalu

Regulamin, polityki