sobota, 25.10.2014, Darii, Wilhelminy, Sambora
Dyżuruje apteka: Siloe

Konto Premium na Namyslowianie.pl

BUS Namysłów - Opole

Rozkład jazdy: BUS Namysłów - Opole - Namysłów

kierunek do Opola

Przystanki NAMYSŁÓW

Godziny odjazdu

UL. BOHATERÓW WARSZAWY przy markecie LIDL,

UL. JANA PAWŁA II – przy cmentarzu

05.30D; 06.10D; 06.40S; 07.45L; 09.40D; 11.15L; 12.50D; 14.15D; 15.40L

 

kierunek do Namysłowa

Przystanki OPOLE

Godziny odjazdu

PRZYSTANEK MPK - UL. KOŁŁĄTAJA ( przy PKS )

PRZYSTANEK  MPK  -  UL. OLESKA - ZAKŁ. ENERGETYCZNY

(Przy Galerii Solaris)

PRZYSTANEK  MPK - RONDO - UL. KSIĄŻĄT OPOLSKICH

(przy aptece„ Na Rondzie”)

07.00D; 07.55D; 09.35L; 11.05D; 13.10S; 14.15L; 15.15D; 16.15D; 17.15L

OZNACZENIA KURSÓW

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

S – Kursuje w dni nauki szkolnej   

L – kursuje od poniedziałku do soboty

Nie kursują 24.XII, 31.XII oraz w Wielką Sobotę     


KIERUNEK Z OPOLA DO NAMYSŁOWA

Miejscowości                                                Godziny odjazdu

OPOLE 

 

07.00

07.55

09.35

11.05

13.10

14.15

15.15

16.15

17.15

CZARNOWĄSY

 

07.16

08.11

09.51

11.21

13.26

14.31

15.31

16.31

17.31

BORKI

 

07.19

08.14

09.54

11.24

13.29

14.34

15.34

16.34

17.34

DOBRZEŃ

MAŁY

07.22

08.17

09.57

11.27

13.32

14.37

15.37

16.37

17.37

DOBRZEŃ WLK.

 

07.26

08.21

10.01

11.31

13.36

14.41

15.41

16.41

17.41

KUP

 

07.34

08.29

10.09

11.39

13.44

14.49

15.49

16.49

17.49

ŁADZA

 

07.39

08.34

10.14

11.44

13.49

14.54

15.54

16.54

17.54

POKÓJ

 

07.46

08.41

10.21

11.51

13.56

15.01

16.01

17.01

18.01

ZIELENIEC

 

07.50

08.45

10.25

11.55

14.00

15.05

16.05

17.05

18.05

KROGÓLNA

 

07.52

08.47

10.27

11.57

14.02

15.07

16.07

17.07

18.07

MIEJSCE

 

07.54

08.49

10.29

11.59

14.04

15.09

16.09

17.09

18.09

ŚWIERCZÓW

 

07.56

08.51

10.31

12.01

14.06

15.11

16.11

17.11

18.11

BIESTRZYK.

 

07.59

08.54

10.34

12.04

14.09

15.14

16.14

17.14

18.14

JASTRZĘBIE

 

08.03

08.58

10.38

12.08

14.13

15.18

16.18

17.18

18.18

ZIEMIEŁOWICE

 

08.06

09.01

10.41

12.11

14.16

15.21

16.21

17.21

18.21

NAMYSŁÓW

 

08.10

09.55

10.45

12.15

14.20

15.25

16.25

17.25

18.25


KIERUNEK Z NAMYSŁOWA DO OPOLA

           Miejscowość                                                Godziny odjazdu

NAMYSŁÓW

 

05.30

06.10

06.40

07.45

09.40

11.15

12.50

14.15

15.40

ZIEMIEŁO.

 

05.34

06.14

06.44

07.49

09.44

11.19

12.54

14.19

15.44

JASTRZĘBIE

 

05.36

06.16

06.46

07.51

09.46

11.21

12.56

14.21

15.46

BIESTRZYK

.

05.40

06.20

06.50

07.55

09.50

11.25

13.00

14.25

15.50

ŚWIERCZÓW

 

05.43

06.23

06.53

07.58

09.53

11.28

13.03

14.28

15.53

MIEJSCE

 

05.45

06.25

06.55

08.00

09.55

11.30

13.05

14.30

15.55

KROGULNA

 

05.47

06.27

06.57

08.02

09.57

11.32

13.07

14.32

15.57

ZIELINIEC

 

05.49

06.29

06.59

08.04

09.59

11.34

13.09

14.34

15.59

POKÓJ

 

05.52

06.32

07.02

08.07

10.02

11.37

13.12

14.37

16.02

ŁADZA

 

06.01

06.41

07.11

08.16

10.11

11.46

13.21

14.46

16.11

KUP,

 

06.06

06.46

07.16

08.21

10.16

11.51

13.26

14.51

16.16

DOBRZEŃ WLK.

06.14

06.54

07.24

08.29

10.24

11.59

13.34

14.59

16.24

DOBRZEŃ MAŁY,

06.18

06.58

07.28

08.33

10.28

12.03

13.38

15.03

16.28

BORKI

 

06.21

07.01

07.31

08.36

10.31

12.06

13.41

15.06

16.31

CZARNOWĄSY

 

06.24

07.04

07.34

08.39

10.34

12.09

13.44

15.09

16.34

OPOLE 

       

06.40

07.20

07.50

08.55

10.50

12.25

14.00

15.25

16.50

Źródło: Przewóz Osób GINTRANS Tel:  607 127 740

 

Ostatnia aktualizacja tej strony: 02. Października 2014 roku, g. 1240

UWAGA - w razie stwierdzenia niepoprawności powyższego rozkładu jazdy prosimy o poinformowanie redakcji o tym fakcie.

Redakcja

Redakcja

tel. 784-011-696

wyślij SMS / MMS

lub

napisz maila