poniedziałek, 04.05.2015, Floriana, Moniki, Grzegorza
Dyżuruje apteka: Dr Max - Kaufland

BUS Namysłów - Opole (ROZWIĄZANA od 01-05-2015)

01. maja 2015 roku

 

Linia Bus Namysłów - Opole

 

została rozwiązana.

 

 

Rozkład jazdy: BUS Namysłów - Opole - Namysłów

kierunek do Opola

Przystanki NAMYSŁÓW

Godziny odjazdu

  • UL. BOHATERÓW WARSZAWY – przy markecie LIDL,
  • UL. JANA PAWŁA II – przy cmentarzu

05.30D;  06.10D;  06.40S;  07.45E;  09.40D;  11.15E;  12.50D;  14.15D;  15.40E

 

kierunek do Namysłowa

Przystanki OPOLE

Godziny odjazdu

  • PRZYSTANEK MPK - ul. Kołłątaja (przy PKS)
  • PRZYSTANEK  MPK  -  ul. Oleska (przy Galerii Solaris)
  • PRZYSTANEK  MPK Rondo - ul. Książąt Opolskich (przy aptece „ Na Rondzie”)

07.00D;  07.55D;  09.35E;  11.05D;  13.10S,  14.15E;  15.15D;  16.15D;  17.15E

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

E - Kursuje od poniedziałku do soboty;

Nie kursują 24.XII; 31.XII; oraz w Wielką Sobotę


KIERUNEK Z OPOLA DO NAMYSŁOWA

Miejscowości                                                Godziny odjazdu

OPOLE

07.00

07.55

09.35

11.05

14.15

15.15

16.15

17.15

CZARNOWĄSY

07.16

08.11

09.51

11.21

14.31

15.31

16.31

17.31

BORKI

07.19

08.14

09.54

11.24

14.34

15.34

16.34

17.34

DOBRZEŃ

MAŁY

07.22

08.17

09.57

11.27

14.37

15.37

16.37

17.37

DOBRZEŃ WLK.

07.26

08.21

10.01

11.31

14.41

15.41

16.41

17.41

KUP

07.34

08.29

10.09

11.39

14.49

15.49

16.49

17.49

ŁADZA

07.39

08.34

10.14

11.44

14.54

15.54

16.54

17.54

POKÓJ

07.46

08.41

10.21

11.51

15.01

16.01

17.01

18.01

ZIELENIEC

07.50

08.45

10.25

11.55

15.05

16.05

17.05

18.05

KROGÓLNA

07.52

08.47

10.27

11.57

15.07

16.07

17.07

18.07

MIEJSCE

07.54

08.49

10.29

11.59

15.09

16.09

17.09

18.09

ŚWIERCZÓW

07.56

08.51

10.31

12.01

15.11

16.11

17.11

18.11

BIESTRZYKOWICE

07.59

08.54

10.34

12.04

15.14

16.14

17.14

18.14

JASTRZĘBIE

08.03

08.58

10.38

12.08

15.18

16.18

17.18

18.18

ZIEMIEŁOWICE

08.06

09.01

10.41

12.11

15.21

16.21

17.21

18.21

NAMYSŁÓW

08.10

09.55

10.45

12.15

15.25

16.25

17.25

18.25


KIERUNEK Z NAMYSŁOWA DO OPOLA

           Miejscowość                                                Godziny odjazdu

NAMYSŁÓW

05.30

06.10

06.40

07.45

09.40

11.15

12.50

14.15

15.40

ZIEMIEŁOWICE

05.34

06.14

06.44

07.49

09.44

11.19

12.54

14.19

15.44

JASTRZĘBIE

05.36

06.16

06.46

07.51

09.46

11.21

12.56

14.21

15.46

BIESTRZYkOWICE

05.40

06.20

06.50

07.55

09.50

11.25

13.00

14.25

15.50

ŚWIERCZÓW

05.43

06.23

06.53

07.58

09.53

11.28

13.03

14.28

15.53

MIEJSCE

05.45

06.25

06.55

08.00

09.55

11.30

13.05

14.30

15.55

KROGULNA

05.47

06.27

06.57

08.02

09.57

11.32

13.07

14.32

15.57

ZIELINIEC

05.49

06.29

06.59

08.04

09.59

11.34

13.09

14.34

15.59

POKÓJ

05.52

06.32

07.02

08.07

10.02

11.37

13.12

14.37

16.02

ŁADZA

06.01

06.41

07.11

08.16

10.11

11.46

13.21

14.46

16.11

KUP

06.06

06.46

07.16

08.21

10.16

11.51

13.26

14.51

16.16

DOBRZEŃ WLK.

06.14

06.54

07.24

08.29

10.24

11.59

13.34

14.59

16.24

DOBRZEŃ MAŁY

06.18

06.58

07.28

08.33

10.28

12.03

13.38

15.03

16.28

BORKI

06.21

07.01

07.31

08.36

10.31

12.06

13.41

15.06

16.31

CZARNOWĄSY

06.24

07.04

07.34

08.39

10.34

12.09

13.44

15.09

16.34

OPOLE

06.40

07.20

07.50

08.55

10.50

12.25

14.00

15.25

16.50

-------

Źródło: Przewóz Osób GINTRANS

Tel:  607 127 740

(dzwoniąc proszę napomknąć że numer znaleziono na Namyslowianie.pl)

 

Ostatnia aktualizacja tej strony: 01. maja 2015 roku, g. 1640

UWAGA - w razie stwierdzenia niepoprawności powyższego rozkładu jazdy prosimy o poinformowanie redakcji o tym fakcie.

Redakcja

Redakcja

tel. 784-011-696

wyślij SMS / MMS

lub

napisz maila