Spotkanie w Namysłowie z posłem Nowoczesnej Krzysztofem Mieszkowskim

Data wydarzenia: 
21.11.2016 - 16:00

Krzysztof Miejszkowski w NamysłowieNamysłowskie koło Nowoczesnej zaprasza na spotkanie z posłem Krzysztofem Mieszkowskim - dziennikarzem, kulturoznawcą, byłym dyrektorem Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Debatę poprowadzi Dariusz Karbowiak - historyk, nauczyciel, działacz społeczny.

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Spotkanie "Magiel Obywatelski - Nie/bezpieczna kultura" będzie połączone z debatą Krzysztofa Mieszkowskiego i Anny Dmitruczuk - redaktor naczelną "Gazety Wyborczej Opole".

Krzysztof Miejszkowski w Namysłowie

Komentarze

Wysłane przez Janosik w

SKANDALICZNE słowa posła Nowoczesnej. Mieszkowski: “Boję się prawdziwych Polaków i patriotów” !!!

Boję się prawdziwych patriotów i prawdziwych Polaków – tak zaczął swoje przemówienie w klipie Nowoczesnej poprzedzającym obchody Święta Niepodległości naszego kraju poseł tej partii – Krzysztof Mieszkowski.

Cała wypowiedź posła Mieszkowskiego była dość chaotyczna. – Boję się prawdziwych patriotów i prawdziwych Polaków. Dla mnie patriotyzm to jest krytyczne, ostre myślenie przeciwko Polsce, ale dla Polski. I chyba mało kto jest w stanie zrozumieć sens tego zdania.

Czy posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w ogóle wypada stwierdzić, że boi się “prawdziwych Polaków”, że “boi się patriotów”? Kim zatem jest Pan poseł Mieszkowski, skoro deklaruje obawę przed prawdziwymi Polakami???

Wysłane przez Janosik w

Nowoczesna okłamała wyborców! Krzysztof Mieszkowski był przedstawiany jako „kulturoznawca”, choć ma średnie wykształcenie..

Trudno o bardziej bezczelną kpinę z własnego elektoratu. Ugrupowanie Ryszarda Petru przedstawiało Krzysztof Mieszkowskiego, dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu, a obecnie posła Nowoczesnej, jako „kulturoznawcę”. Informację podano na kilku oficjalnych stronach internetowych. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Mieszkowski studiów nigdy nie ukończył.

Jaka kultura taki i jej "znawca". Ale co wymagać od tego osobnika. Wajda nawet matury nie ma. Przy nim Mieszkowski może robić za wykształconego !!