Marzec 2010

Niech żałują...

Alchemik Paulo Coelho to światowy bestseler. Co takiego jest w tej książce, że sięgają po nią ludzie bez względu na narodowość, wyznanie, czy wiek? Odpowiedzi na to pytanie można było szukać na dzisiejszym przedstawieniu w Namysłowskim Ośrodku Kultury.

To je dobre!

W sobotę 27 marca zagrał w Odzysku zespół Batteria, który zdecydowanie można określić mianem ciekawego. Ale oprócz muzyków, o czym trzeba napisać, gościliśmy Czechów, którzy przyjechali z partnerskiego Hlucina. Co więcej, zabraliśmy ich właśnie na ten koncert.

  

Dzień (Aktywnych) Kobiet

W minioną środę około 50 pań ze Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet obchodziło Dzień Kobiet w Kawiarni "INKA". Imprezę uświetnił pokaz mistrzowskiej pary tańca towarzyskiego z Kluczborka: Sebastiana Molendy oraz Agnieszki Mierzwy, którzy zaprezentowali 6 układów tanecznych.

Wyjazd kibiców na mecz HKS Ruch Zdzieszowice vs. NKS Start Namysłów

Data wydarzenia: 
27.03.2010 - 11:00

Kibice namysłowskiego Startu organizują wyjazd na pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej  do Zdzieszowic. Tego meczu nie możesz przegapić, koszt wyjazdu to 25zł  składa się na to przejazd i bilet wstępu. Mecz ten odbędzie się 27 marca br. o godz. 15:00. Wyjazd planowany jest tego samego dnia (27.03) o godz. 11:00 z PKS Namysłów.

"Nadużycie władzy" i "kompromitacja powiatu" - list otwarty namysłowskiej PO

Starosta winien przeprosić mieszkańców - wzywa namysłowskie koło Platformy Obywatelskiej w liście otwartym, które otrzymała redakcja portalu. Opozycja zarzuca Michałowi Ilnickiemu wykorzystywanie urzędowych publikatorów w rzucaniu oszczerstw i "zacieranie atakiem realnych problemów, których jest autorem".

Pogoń pogoniła nam kota

NKS Start w sobotę 6.03 br. rozegrał kolejny sparing, a rywalem była oleśnicka Pogoń. W okresie przygotowawczym jest to drugi sparing obu ekip, gdyż mierzyli swoje siły w lutym, wówczas NKS wygrał 4-0. Dla piłkarzy z Oleśnicy była to więc możliwość do rewanżu.

 

 

 

Inauguracja z przytupem

Koncert wrocławskiego zespołu Nestor Band w Pubie Pod Aniołami inaugurował działalność Namysłowskiego Stowarzyszenia Jazz & Blues. Lepszego otwarcia NSJ&B nie mogło sobie wymarzyć. Jazzowe, bluesowe a nawet rockandrollowe granie porwało do tańca licznie przybyłą do ratusza w piątkowy wieczór widownię.

Pizzeria Siódme Niebo

Pizzeria Siódme Niebo Namysłów

Pizzeria "Siódme Niebo" powstała w marcu 2004 roku. Od tego czasu dostarczamy Państwu najwyższej jakości potrawy - wyborne pizze, makarony, naleśniki, pyszne sałatki oraz dania z gyrosem. Do dyspozycji naszych klientów jest sala klimatyzowana na ok. 40 osób.