Maj 2010

Wypadek pod Wilkowem

Około godziny 16:00, za Wilkowem, na wysokości Wojciechowa, 22-letni kierowca Forda Fiesty zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym Seatem Cordobą. 22-latek, kierowca Seata, ze złamanym obojczykiem został odwieziony do szpitala.

 

KATTORNA- najlepszy jazz w mieście od New Bone w maju ub.r.

Data wydarzenia: 
04.06.2010 - 21:00

Juz 4 czerwca zagra w Namysłowie kwintet KATTORNA! Bedzie to wieczór w mainstreamowym stylu i komedowskim charakterze, nie zabraknie mototyki, ekspresji, ani nawet jazzrockowego beatu. Europejska świadomość muzyczna i kontakty z amerykańską tradycją jazzową są najważniejszym spoiwem muzyki kwintetu Kattorna.

Kolejny udany turniej

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Domów Dziecka to cykliczna impreza sportowa w Namysłowie. Na zaproszenie miejscowego domu dziecka przyjeżdżaja zaproszone ekipy z Opolszczyzny, Dolnego Śląska, a nawet z zagranicy.   W miniony weekend areną zmagań wychowanków domów dziecka były nowe boiska namysłowskiej "Czwórki".

Zapisy na wyjazd na II Kongres Kobiet w Ratuszu

Data wydarzenia: 
20.05.2010 (Całodzienne)

Zarząd Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet  "SAK" w Namysłowie organizuje wyjazd na II  Kongres  Kobiet "Kobiety  dla Polski - Polska dla Kobiet", który odbędzię się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie  w dniach 18-19 czerwca 2010 r. Podczas Kongresu uczestniczyć będzie można w imprezach towarzyszących zorganiz

Nagrodzono twórców

ATA 2010- To dodatek do czegoś większego ale na miarę naszych namysłowskich możliwości i okoliczności - tak o konkursie Aneks Twórczości Artystycznej mówił przewodniczący komisji konkursowej, Kazimierz Drapiewski. Zdanie to najlepiej podsumowuje tegoroczną galę rozdania nagród ATA.

 

Jest źle!

Po emocjach w Opolu czas wrócić do rozgrywek ligowych. I tak w meczu 24 kolejki NKS Start Namysłów zagrał z wiceliderem III ligi śląsko-opolskiej, BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Rywale NKS-u w 3 ostatnich meczach nie spisywali się za dobrze, a ostatnio przegrali z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 1-2.