Czerwiec 2010

Kryty basen zamknięty

Od 1 lipca kryta pływalnia w Namysłowie będzie nieczynna. Przerwa technologiczna potrwa dwa tygodnie. - W zamian wszystkich amatorów kąpieli zapraszamy na letnie kąpielisko, które od miesiąca działa przy krytym basenie - mówi Bogdan Kowalski, zastępca kierownika Namysłowskiego Centrum Turystyki i Rekreacji "Delfin":

 

Klubowe Mistrzostwa Opolszczyzny w Dyscyplinie Spinningowej w Michalicach

Data wydarzenia: 
03.07.2010 - 06:00

Zarząd Okręgu PZW w Opolu informuje, że zgodnie z Kalendarzem imprez sportowych na 2010 rok, w dniach 03-04.07.2010 r. odbędą się Klubowe Mistrzostwa Okręgu w dyscyplinie spinningowej. Zawody rozegrane zostaną na Zbiorniku w Michalicach w trzech turach.

 

Teren zawodów:

  7RS WEB STUDIO

  Otworzyłeś, posiadasz lub planujesz założenie własnej firmy, stowarzyszenia czy fundacji. Rozumiesz jak potężnym rynkiem oraz źródłem informacji jest Internet - to dobrze trafiłeś, ta oferta jest specjalnie dla Ciebie.

  Jak głosowali namysłowianie

  PKW podała wyniki ze 100 proc. okręgów wyborczych. Frekwencja wyniosła 54,94 proc. Bronisław Komorowski otrzymał 41,54 proc. ważnych głosów. Jarosław Kaczyński zdobył 36,46 proc. ważnych głosów. Na Opolszczyźnie zanotowano najniższą frekwencję w kraju na poziomie 46,59 proc. Komorowski zdobył 51,62 proc.

  Sukces Rolnika

  W Opolu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych wywalczyli siedem medali i kilka miejsc w pierwszej ósemce.

   

   

   

  Odlot w NOK

  Uczniowie z Gimnazjum nr 2 wystawili sztukę w NOK. Odlot - każdy z nas był kiedyś buntownikiem to opowieść skierowana do młodych ludzi i ich rodziców. Traktuje o problemach okresu dorastania, niezrozumieniu i samotności.

   

   

  Namysłowskie Letnie Koncerty Organowe - Karolina Stalmachowska (obój), Stanisław Pielczyk (organy)

  Data wydarzenia: 
  22.08.2010 - 16:00

  Program:
  César Franck (1822 – 1890)
  Cantabile

  Benedetto Marcello (1686-1739)
  Sonata g-moll op. 3 nr 3 na obój i b. c.
  Adagio
  Allegro
  Adagio
  Presto

  Bohuslav Martinů
  Koncert na obój i małą orkiestrę ( z tow. organów), cz. I

  Pozostały złudzenia

  W spotkaniu przełożnej kolejki nr 26 drużyna NKS-u podejmowała TOR Dobrzeń Wlk. Tylko zwycięstwo w tym meczu dawało namysłowianom i dobrzenianom jakiekolwiek nadzieje na pozostanie w szeregach III ligowców. Po meczu można pokusić się o stwierdzenie, że w przyszłym sezonie będziemy grać w IV lidze opolskiej (5 klasa rozgrywkowa).

   

  Akcja Krwiodawstwa :)

  Data wydarzenia: 
  12.06.2010 - 09:00

  Na którą zapraszam 12.06.2010r.w sobotę która odbędzie się koło sklepów intrmarche oraz bricomarche od godziny 9... Organizatorzy akcji to HDK_NAMYSŁÓW,RCKIK OPOLE,INTERMARCHE oraz BRICOMARCHE.Serdecznie zapraszam!!!

  Anielskie Kocice

  To był długi weekend pod znakiem dobrej muzyki. Najpierw Festiwal Weberowski w Pokoju, a potem koncert jazzowej grupy Kattorna (szwedz. "kocice"). Polsko-duński zespół zagrał Pod Aniołami. Publiczność dopisała, co świadczy o tym, że trudny jazz ma w Namysłowie swoich zwolenników.

   

   

   

  MAKSBRUK

  MAKSBRUK, Andrzej Gołyski

  Firma powstała w 2008r celem świadczenia usług budowlanych a w szczególności robót ziemnych i brukarstwa.

  Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych (podjazdy, alejki, chodniki) jak i dla instytucji państwowych oraz dla dużych firm drogowych.

  Kąpielisko otwarte

  Na Dzień Dziecka najmłodsi namysłowianie otrzymali prawdziwa gratkę. Otwarto kapielisko przy Centrum Turystyki i Rekreacji "Delfin". Były VIPy, woda świecona i występy artystyvczne. Nie dopisała tylko pogoda. Szkoda, bo dziś wstęp na basen był bezpłatny.