Wrzesień 2010

KONCERT CHARYTATYWNY

Data wydarzenia: 
23.10.2010 - 19:00

KONCERT CHARYTATYWNY dla Dawida Pytlińskiego, który doznał urazu kręgosłupa w wyniku nieszczęśliwego wypadku. ZAGRAJĄ CZOŁG (hardcore/metal - Żmigród) SLAIN (death metal - Bełchatów) www.myspace.com/zepolczolg www.myspace.com/slainbtow HADES PUB ul. Obrońców Pokoju 28 NAMYSŁÓW wstęp: 7 pln godz. 19.00 więcej na temat Dawida można poczytać na stronie :

Start się pnie w tabeli

W siódmej serii spotkań o mistrzostwo IV ligi opolskiej NKS Start Namysłów podejmował u siebie Pogoń Prudnik. Po remisie przed tygodniem w Kotórzu liczyliśmy tym razem na bardziej skuteczną grę NKS-u. W niedzielnym spotkaniu odnosimy cenne zwycięstwo 2-0 i zbliżamy się do liderującego TOR-u Dobrzeń Wlk. na jeden punkt.

Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS - wykład inauguracyjny

Data wydarzenia: 
02.10.2010 - 11:00

Już w najbliższą sobotę w Auli Urzędu Miasta odbędzie się pierwszy wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat będą miały okazję dowiedzieć się, czy Wikingowie mieli rogi, zapoznają się z przedmiotami, które wydobyte zostały w trakcie wykopalisk w Skandynawii a także na ziemiach obecnej Polski.

J&B FESTIWAL

Data wydarzenia: 
08.10.2010 - 18:00

08.10-22.10.2010

I Namysłowski J&B FESTIWAL

 

08.10, piątek sala Namysłowskiego Ośrodka Kultury

SAXESFULL

Jan Swaton - saksofon sopranowy

RIO oddaliło odwołanie starosty

Regionalna Izba Obrachunkowa podtrzymuje swoje zastrzeżenia wobec starostwa namysłowskiego, które sformułowała po majowej kontroli w tej instytucji. W lipcu starosta Michał Ilnicki odmówił złożenia podpisu pod protokołem pokontrolnym i zgłosił swoje zastrzeżenia do uwag RIO. Kilka dni temu Kolegium RIO oddaliło zatrzeżenia starosty.

Magnolia

Dom weselny Magnolia

Przestronna i pięknie udekorowana sala, zdolna pomieścić do 300 osób, zapewnia komfort wolnej przestrzeni, oraz możliwość wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca.

Stylowa

Restauracja STYLOWA

Specjalnością firmy jest organizacja w niezwykle konkurencyjnych cenach imprez okolicznościowych, bankietów i spotkań biznesowych.

Arkadia

Dom Weselny

Arkadia

Sala przeznaczona do organzacji imprez do 150 osób.

Bogato zdobiona o specyficznym charakterze, znakomicie komponuje sie z różnymi wersjami kolorystycznymi wystroju zleconego przez klienta.

BLADE LOKI W HADES PUB!!!

Data wydarzenia: 
08.10.2010 - 20:00

BLADE LOKI (Wrocław)
HOLDEN AVENTUE (Wrocław)
Bilety 15/20
godz.19.00
bilety w przedsprzedaży dostępne w pubie HADES

Blada Ekipa to:
Agata Polic - wokal
"Dudzic" - bas
"Twurca" - gitara
"Norbas" - klawisze
Daniel - puzon
"Zwierzak" - perkusja
"Lisu" - trąbka

BLADE LOKI

Mr.Blues 'Pod Aniołami'

Data wydarzenia: 
10.09.2010 - 21:00

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Anielski Live 10.09, piątek, g.21.00 Mr.BLUES Śląska formacja, wywodzaca się z Rybnickiego Okręgu Węglowego. Grajaca,z małymi zmianami, od 1998r. Żywiołowość i świetny kontakt z publicznością, pasja i radość grania – to w skrócie Mr.Blues !!! Nie interesują ich konkursy i miejsca na podium! Luz Blues !!! Najwazniejsza jest dla nich publika!

Dni Namysłowa. Dzień przyjaźni - relacja na żywo i w kolorze

Wczorajszy dzień był poświęcony muzyce młodziezowej, choć i starsi wielbiciele twórczości Queen mieli coś dla siebie. Dziś dzień przyjaźni. Będzie różnorodnie: sportowo, muzycznie i widowiskowo. No i będzie gwiazda dużego formatu. Zapraszamy na drugi dzień naszej relacji z obchodów święta miasta.

 

odśwież