Październik 2010

O centymetr od rekordu

79-cio centymetrowy sandacz dał zwycięstwo Grzegorzowi Kamińskiemu w towarzyskich zawodach wędkarskich "SZCZUPAK MICHALIC 2010". Warto dodać, że o pobicia rekordowej ryby złowionej na Michalicach podczas zawodów zabrakło zaledwie jednego centymetra.

 

Kursy na basenie

Namysłowskie Centrum Sportu i Rekreacji "Delfin" prowadzi nabór na kurs instruktora nauki pływania. Nie trzeba będzie jeździć w tym celu do Wrocławia, ponieważ zajęcia będą się odbywać na naszym basenie.

 

 

 

Zabrakło zimnej krwi

W sobotnie  popołudnie siatkarze KS Namysłowianki w swoim trzecim wyjazdowym meczu stoczyli ciężki bój z zawodnikami z Nysy.  Już w pierwszym secie stało się jasne, że aby odnieść zwycięstwo, trzeba będzie pokazać o wiele więcej niż w poprzednich spotkaniach. Niestety zabrakło zimnej krwi.

 

Po Warszawie czas na Poznań

Po Warszawie nastał czas na Poznań. Namysłowski Zryw kolejny raz udowodnił że bieganie może być pasją na tyle wielką, że żadna konkurencja ani żaden dystans nie jest straszny. Poświęcenie przyniosło rezultaty – najlepszy z szóstki naszych biegaczy Jarosław Olszewski, znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce imprezy .

Akcja Krwiodawstwa :)

Data wydarzenia: 
29.10.2010 - 09:00

Zapraszam serdecznie na dwunastą akcję krwiodawstwa w tym roku którą organizuję wraz z Internetowym Klubem Honorowych Dawców Krwi www.ikhdk.pl oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa I Krwiolecznictwa w Opolu. Akcja odbędzie się 29.10.2010r.-piątek w godzinach 9-12 Starostwo Powiatowe Namysłów.

NKS liderem

W dziewiątej serii spotkań NKS podejmował u siebie zespoł  z Dobrzenia Wielkiego. Przed spotkaniem było dużo emocji gdyż spotkał się wicelider z liderem.

 

 

 

Festiwal na fotografii

Jeszcze przed otwarciem I Namysłowskiego J&B Festiwalu, koncert Zbigniewa Namysłowskiego okrzyknięto w naszym mieście  wydarzeniem kulturalnym roku, a nawet dwudziestolecia. Czy takim było? Czekamy na opinie. Tymczasem prezentujemy zdjęcia z koncertów.

Sezon siatkarski rozpoczęty

Od zwycięstwa 0:3 w Jemielnicy z tamtejszym LZS-em, KS Namysłowianka rozpoczęła sezon siatkarski. Ruszyła bowiem III liga siatkówki mężczyzn. Mimo problemów organizacyjnych, po prawie 2 miesiącach wzmożonych treningów, nasi zawodnicy mają szansę powalczyć o awans z grupy i wejście do II-giej ligi.

 

Gorąca sesja rady powiatu

Wojewoda na sesji Rady PowiatuPrzedostatnia w tej kadencji sesja rady powiatu była wyjątkowa pod kilkoma względami.

Po pierwsze, wzięli w niej udział (przynajmniej na początku) wszyscy radni.

Po drugie uczestniczył w niej wojewoda, który jednak był tam jako nie-wojewoda.

Po trzecie trwała rekordowo długo, bo blisko pięć godzin.