Maj 2012

A-Z Biuro Rachunkowe

Dla przedsiębiorców chcących obniżyć koszty : Prowadzenie każdej księgowości - najtaniej w Namysłowie!!!                          
Dla pracujących za granicą : Zwrot podatku + zasiłku rodzinnego (z Holandii, Niemiec, Anglii, Irlandii, Norwegii, USA, Belgii) i rozliczenie PIT.

Bezpłatny Projekt dla młodzieży PROJEKT KORBA 2012 ZGŁOSZENIA DO 15 CZERWCA

Data wydarzenia: 
27.05.2012 (Całodzienne)

Inicjatywa ta jest skierowana do ambitnych i przedsiębiorczych młodych ludzi z Województwa Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego i Małopolskiego w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym (13-19 lat), którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym swojego regionu.

WIECZÓR PODRÓŻNIKA - bezpłatne warsztaty UNIKIDS dla wszystkich dzieci

Data wydarzenia: 
15.06.2012 - 17:00

Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS w Namysłowie zaprasza WSZYSTKIE DZIECI na spotkanie ze znanymi rowerzystami, Anią i Robbem Maciąg, którzy pół świata zjechali na dwóch kółkach. Jak to możliwe? Dowiemy się o tym podczas naszego Wieczoru Podróżnika, który odbędzie się 15 czerwca.

ALEX CARLIN koncert

Data wydarzenia: 
06.06.2012 - 20:00

Alex jest rekordzistą Guinnessa w graniu najdłuższego na świecie koncertu solo. 32 godziny muzyki NON STOP! Artysta gra na gitarze i śpiewa własne utwory i tysiące znanych wszystkim kawałków m.in. The Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, The Doors, Deep Purple...
Zapraszamy!

Bezpłatne certyfikaty językowe w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej ‘JĘZYK TO PODSTAWA. UCZ SIĘ JĘZYKÓW'

Data wydarzenia: 
25.05.2012 (Całodzienne)

Szkoła Języków Obcych QUEST włączyła się w ogólnopolską kampanię społeczną „JĘZYK TO PODSTAWA. Ucz się języków” - akcję wspierającą edukację językową oraz wielojęzyczność w Polsce.

KRAINA WYOBRAŹNI - Dzień Dziecka!

Data wydarzenia: 
02.06.2012 - 16:00

Kochani!
Cafe Stefanek postanowił dać odrobinę radości wszystkim dzieciom z Namysłowa i okolic!:) Dlatego zapraszamy wszystkie maluchy, 2 i 3 czerwca do wzięcia udziału w niezapomnianej imprezie!:) O szczegółach będziemy informowali na bieżąco! Na wszelkie pytania dotyczące imprezy odpowiemy facebookowo oraz mailowo: .