luty 2015

Radosław Marcinkiewicz z Orła Namysłów zdobył Puchar Polski Seniorów

Radek na 1 miejscu podium wraz z trenerem i bratem MarcinemW dniach 20-21 lutego 2015 roku  odbył się Puchar Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym - VII Memoriał Marcina Jureckiego.

W turnieju nie zabrakło przedstawicieli Orła Namysłów. Turniej w dalekim  Białogardzie zgromadził w tym roku rekordową obsadę.

W zawodach wzięło udział 134 zawodników z 10 państw - Białorusi, Finlandii, Łotwy, Niemiec ( kadra i 3 kluby), Republiki Południowej Afryki, Rosji, Rumunii, Słowacji, Włoch i Polski.

Ty mnie dziewczyno lub, czyli: WALENTYNKOWY WENIAŃSKI PARNASIK

Ty mnie dziewczyno lub!Z satysfakcją stwierdzam, że walentynkowe spotkanie Klubu „Wena”, odbyło się zgodnie z zapowiedziami, 20. lutego 2015 roku (tym razem pod zawołaniem „Ty mnie dziewczyno lub!”) i było imprezą na tyle udaną, że muszę wyrzec się przekonania, jakoby poezja nie była „produktem” pierwszej potrzeby. Zatem wyrzekam się, ale bez wewnętrznych oporów i żalu.

Koncert Charliego Greena i Krzysztofa Pumy Piaseckiego w Namysłowie

Data wydarzenia: 
08.03.2015 - 17:00

Koncert Charli Green i Krzysztofa Pumy Piaseckiego Koncert Charliego Greena i Krzysztofa Pumy Piaseckiego w Namysłowie odbędzie się 8. marca 2015 roku o godzinie 17:00 w NOK.

Koncert będzie zwieńczeniem Otwartych Warsztatów Big - bandowych jakie odbędą się w godzinach od 11:00 do 14:00 w Państwowej Szkole Muzycznej w Namysłowie.

 

Dwa medale zapaśników na Kubie!

Krystian BrzozowskiZapaśnicy stylu wolnego LKS Orzeł Namysłów Krystian Brzozowski i Radosław Marcinkiewicz wystąpili w turnieju światowej federacji zapaśniczej UWW 46 Granma y Cerro Pelado International.

Zawody odbyły się na koniec zgrupowania Kadry Narodowej seniorów stylu wolnego w gorącej Hawanie (Kuba), gdzie namysłowianie przebywali wraz z pięcioma innymi kolegami z reprezentacji polski.

Namysłowscy zapaśnicy na Grand Prix of Paris 2015

Radek Marcinkiewicz na II stopniu podium ( kat. wag. 86 kg )W dniach od 30. stycznia do 01. lutego 2015 r.  w stolicy Francji rywalizowali seniorzy stylu wolnego w  zawodach UWW ( United World Wrestling ) o "Grand Prix of Paris 2015". W reprezentacji Polski startowało dwóch zawodników LKS Orzeł Namysłów i etatowych reprezentantów kraju Krystian Brzozowski oraz Radosław Marcinkiewicz. Zawody miały bardzo mocną obsadę i startowali zawodnicy z 30 krajów.