Czerwiec 2016

UWAGA WŁOŚNICA - choroba zakaźna w powiecie namysłowskim

Włośnica w powiecie namysłowskimW powiecie namysłowskim już prawie tydzień temu odnotowano przypadek WŁOŚNICY - nawet śmiertelnej zakaźnej choroby odzwierzęcej.

Jak dotąd urzędnicy TYLKO jednej Gminy pośpieszyli z przekazaniem ostrzeżenia mieszkańcom. Pytam - na co czekają pozostali?!

Czym grozi ta choroba, gdzie ją wykryto a przede wszystkim jak się jej ustrzec? Odpowiedzi znajdziesz na Namyslowianie.pl

Nestlé jest ZA stworzeniem ogólnoeuropejskiej polityki na rzecz lepszej żywności

Zdrowa żywność - polityka UE wsparta przez NestleNestlé wspiera Unię Europejską w stworzeniu polityki na rzecz lepszej żywności

Jednocześnie Wiceprezes Nestlé Luis Cantarell podkreśla, że przemysł musi działać już teraz, a nie czekać na zmiany w przepisach. – Prawie 30% populacji Unii Europejskiej jest otyła, co świadczy o tym, że mamy problem i trzeba zrobić więcej niż dotychczas, aby zwalczyć to zjawisko. – powiedział.

XVII sesja Rady Miejskiej w Namysłowie - czerwiec 2016

Data wydarzenia: 
17.06.2016 - 12:00

Czerwcowa sesja Rady Miejskiej w Namysłowie wyjątkowo odbędzie się w sali widowiskowej Namysłowskiego Ośrodka Kultury.

Głosowane będzie absolutorium dla Burmistrza Namysłowa. Ponadto radi zadecydują m.in. o zamknięciu bibliotek w Głuszynie i Ligocie Książęcej  a będących filiami Biblioteki Publicznej w Namysłowie.

Ważnym punktem obrad będzie kwestia ustalenia zasad umieszczania reklam w przestrzeni publicznej.

Zostaną również przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami przysiółka Wszemil o połączeniu go z Jastrzębiem.