Pogoda dla Opolszczyny - Walczymy o Opole na mapach meteo w TV!

Żądamy Opola na mapie prognozy pogody w ogólnopolskich stacjach TV!

Akcja ma na celu przekonanie ogólnopolskich mediów, że na mapie prognozy pogody powinno pojawić się także Opole. Dość mamy upałów z Wrocławia czy burzy z Katowic (lub odwrotnie). Chcemy swojej pogody! Kolejne pokolenie Opolan musi walczyć o miejsce Opolszczyzny na mapie Polski!

http://pl-pl.facebook.com/pogoda.dla.opolszczyzny?sk=wall

Dodanych komentarzy: 5

1. Namysłów to nie Opolszczyzna,

2. Jak się patrzy na Wrocław to często się sprawdza,

3. Jak dla mnie to w Opolu może ciągle padać, grzmieć i walić gradem. Chyba, że ktoś zdaje na prawo jazdy, albo wiezie cement :D

Madziku - Namysłów to nie Opolszczyzna? To gdzie ja w takim razie mieszkam? Rozumiem jako historyk pewne sentymenty, ale trzy pokolenia Namysłowian i okolic wychowali się na Opolszczyźnie i olbrzymia większość z nich ani przez chwilę nie zastanawia się  nad przynależnością Namysłowa dziś i dawniej. W takim razie Rychtal to nadal Ziemia Namysłowska? Komentarz dla niektórych moim zdaniem nawet obraźliwy i nieco arogancki Z pozdrowieniami i bez obrazy. B. 

Złapałby Donald Tusk ołówek i już Namysłów byłby Dolnym Śląskiem.  A Olesno z Kluczborkiem Górnym Śląskiem. Może tak kiedyś będzie, bo ktoś kiedyś w końcu zacznie zadawac pytania o sens wojewodztwa, które ma 900 tysięcy mieszkańców. OFFTOP taki. .