Sprzedam dom, Bukowina Sycowska - 130 m2

Metraż: 
130m2
Cena: 
99 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Budynek mieszkalno-usługowy o pow.ok.130m2,działka 21 arów z budynkiem gospodarczym.Bukowina Sycowska

 MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE!!!

Główne atuty nieruchomości:

 • Duża działka – dogodna do zabudowy ( 21 arów)
 • Malownicze tereny z lasami w tle
 • Tereny rekreacyjne – idealne na agroturystykę
 • Możliwość dowolnej aranżacji terenu
 • Możliwość zmiany przeznaczenia istniejących budynków
 • Świetna lokalizacja – z dala od miasta i hałaśliwych dróg

W skład przedmiotowej oferty wchodzi budynek mieszkalny i budynek gospodarczy

 •  Budynek mieszkalny

1) część mieszkalna z niezależnym wejściem o powierzchni ok. 63 m2. W skład pomieszczeń wchodzą :

- wiatrołap o pow. 5,9m2

- przedpokój o pow. 6,6m2

- 2 pokoje o pow. ok. 13m2 każdy

- kuchnia o pow. 18,5m2 ,

- łazienka o pow. 5,8m2,

- pomieszczenie gospodarcze o pow. 13,7 m2

2) część handlowo – usługowa – wyremontowana, zakres działalności- mała gastronomia o pow. 68,56m2. W skład pomieszczeń wchodzą:

- sala barowa o pow. 36,35 m2,

- magazynek o pow. 7,80m2

-  pomieszczenie socjalno-sanitarne o pow. 4,5 m2,

- biuro+ zaplecze z wydzielonym WC o pow. 8,58 m2,

- wc damski i męski o pow. 2,75m2

- schowek o pow. 8,58 m2

Budynek jako wolnostojący, parterowy z niskim poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony, wybudowany został w technologii murowanej –cegły w okresie powojennym. Posiada mieszany strop (drewniany i żelbetowy), dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty na części mieszkalnej dachówką betonową, na części usługowej blachą.  Wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną z odprowadzeniem do szamba, brak natomiast instalacji centralnego ogrzewania – funkcjonuje piecowe. Stolarka okienna i drzwiowa została w większości wymieniona na PCV. W części handlowo-usługowej ściany zewnętrzne zostały ocieplone  styropianem o gr. 10 cm, częściowo wykończone płytką klinkierową, WC pokryte glazurą, powierzchnia wyposażona w klimatyzację. Na podłogach posadzka cementowa pokryta płytkami gresowymi , wewnętrzne tynki ścienne- gładkie.

 • Budynek gospodarczy

Powierzchnia działki wynosi 2100 mkw. Do domu przynależy budynek produkcyjny, usługowy i gospodarczy dla rolnictwa o powierzchni ok 150 mkw. 

Nieruchomość doskonale nadaje się na działalność agroturystyczną z uwagi na malownicze wzniesienia i tereny turystyczno-rekreacyjne w całym otoczeniu miejscowości. Zgodnie z wypisem z MPZP istnieje możliwość rozbudowy istniejącej nieruchomości.

Nieruchomość położona jest w Bukowinie Sycowskiej (gmina Międzybórz) ok.8 km. od centrum miasta do którego dostaniemy się w zaledwie 5 minut. Tam bez problemu załatwić można wszelkie sprawy formalno-urzędowe. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych, z dala od miejskiego zgiełku, jednak z bliską odległością do sklepów, ośrodka zdrowia, szkoły czy przystanku PKS. Dojazd do nieruchomości stanowi droga asfaltowa.

Gmina Międzybórz pod względem turystyczno – rekreacyjnym jest to obszar rozwojowy i ciekawy. Ukształtowanie tego terenu sprzyja wypoczynkowi i przyciąga urlopowiczów. Można wybrać się na wycieczkę rowerową po pobliskich ścieżkach i szlakach z wieloma miejscami do wypoczynku, relaksu i pikników lub w uroczej scenerii pobliskich lasów i wody, odwiedzić np. zalew w Stadomii w gm. Syców, który jest zbiornikiem wodnym o powierzchni 30 ha, kolejny akwen wodny w Kobylej Górze lub oddalony o 6km. kompleks wypoczynkowy - campus Domasławice – to ośrodek znajdujący się na skraju 10 000 ha lasu, gdzie czyste powietrze, bujna zieleń i niczym nie zmącona cisza potrafią uwieść i urzec każdego !

Położenie nieruchomości w pobliżu opisanych atrakcji turystycznych, podkreśla tylko jej zalety. Dojazd drogą nr 25 Oleśnica – Ostrów Wlkp. z bardzo dobrym i szybkim połączeniem z nową trasą szybkiego ruchu- S8 (Wrocław-Warszawa) zajmuje zaledwie 20 minut- do Oleśnicy a do Wrocławia ok.40 minut. 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/2524

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: