Sprzedam dom, Gmina Międzybórz - 175 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
175m2
Cena: 
499 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Funkcjonalny dom o pow. ok. 175 m2, 4 pokoje, dwa garaże+ dwie wiaty garażowe, działka 5 arów. Gmina Międzybórz.

Budynek mieszkalny stanowi jedną bryłę budynku z częścią posadowioną na sąsiedniej działce, która nie należy do przedmiotu sprzedaży. Na działce istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

W skład nieruchomości wchodzi:

Parter na którym znajduje się:

 • Wiatrołap o powierzchni ok. 8 m2
 • Biuro o powierzchni ok. 17 m2
 • Toaleta o powierzchni ok. 2 m2
 • Korytarz I o powierzchni ok. 11 m2
 • Sypialnia z otwartą łazienką o powierzchni ok. 29 m2
 • Toaleta o powierzchni ok. 2 m2
 • Garaż o powierzchni ok. 43 m2
 • Korytarz II o powierzchni ok. 6 m2
 • Pokój o powierzchni ok. 11 m2  (z wyjściem na taras)
 • Salon+ jadalnia  o powierzchni ok. 24 m2
 • Kuchnia o powierzchni ok. 10 m2
 • Pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok. 5 m2
 • Łazienka o powierzchni ok. 7 m2

 

Wchodząc głównym wejściem dostaniemy się do wiatrołapu, który stanowi idealną izolację cieplną zarówno w okresie zimowym i letnim. Na podłodze znajdują się płytki, natomiast ściany pokrywa gładź. Z przedsionka dostaniemy się do dwóch korytarzy oraz biura.

Biuro wykończone zostało za pomocą paneli na podłodze oraz gładzi na ścianach. Pomieszczenie to jest funkcjonalne i ustawne. W pomieszczeniu tym znajduje się toaleta wykończona za pomocą paneli, gładzi oraz ozdobnej cegły.

Korytarz I to przestrzeń stanowiąca komunikację między wiatrołapem a garażem oraz sypialnią. Wykończony został za pomocą kafli na podłodze oraz gładzi na ścianach. Znajduje się w nim pakowana szafa z przesuwnymi drzwiami.

Sypialnia  to nietypowy pokój, który posiada część z dużym łóżkiem, część wypoczynkową z telewizorem i fotelami, wykończony został za pomocą paneli na podłodze oraz gładzi na ścianach, posiada również otwartą łazienkę częściowo oddzieloną od pokoju ścianką z luksferami, w której znajduje się umywalka oraz narożna wanna, dodatkowo w części łazienkowej znajduje się wejście do toalety.

Korytarz II to powierzchnia stanowiąca komunikację między wiatrołapem a salonem i sypialnią.

Sypialnia to jasny pokój w wyjściem na taras, wykończony został za pomocą paneli oraz gładzi.

Salon+ jadalnia to duża przestrzeń wypoczynkowa z otwartą kuchnią, powierzchnia sprawia, że pokój ten jest przestronny i ustawny, na podłodze położone zostały panele, na ścianach natomiast gładź w połączeniu z ozdobną cegłą na jednej ze ścian świetnie współgrając z całym pomieszczeniem.

Kuchnia wyposażona została w standardowy sprzęt AGD oraz meble kuchenne. Na podłodze znajdują się kafle, ściany to połączenie kafli oraz gładzi. Okno znajdujące się w kuchni bardzo dobrze doświetla całą powierzchnię.

Pomieszczenie gospodarcze aktualnie pełni rolę suszarni. W pomieszczeniu tym znajduje się okno, na podłodze znajdują się panele, na  ścianach gładź.

Łazienka wykończona została beżowymi kaflami oraz gładzią Wyposażona jest w murowany prysznic, toaletę, umywalkę oraz murowane półki. W łazience znajduje się okno stanowiące ważne źródło dziennego światła oraz świeżego powietrza.

Przedmiotowa nieruchomość wybudowana została w latach ’70 z suporexu, ok. 10 lat temu nieruchomość przeszła gruntowny remont. Oprócz opisanych pomieszczeń w budynku znajduje się również garaż w którym znajduje się piec C.O., z garażu dostaniemy się również na strych. Dom jest ocieplony i posiada dach pokryty blachą, okna PCV. Wyposażony jest w sieć wodno-kanalizacyjną z odprowadzeniem do dwóch szamb, instalację elektryczną, centralne ogrzewanie oraz monitoring na całej posesji. Wokół budynku widnieje zadbany ogród z trawnikiem, licznym nasadzeniem drzewek ozdobnych dodających uroku posesji, uroczo zagospodarowana działka posiada bramę otwieraną pilotem. Frontowa część posesji pokryta jest kostka brukową, część za domem porośnięta trawą, w części tej znajduje się niedokończona budowa do rozebrania lub dokończenia. Na posesji oprócz budynku mieszkalnego znajduje się budynek garażowy o pow. ok. 26 m2., przy tym budynku znajduje się wiata na samochód a po drugiej stronie część wypoczynkowa z wymurowanym grillem. Cała działka jest funkcjonalną powierzchnią, na której znajduje się sporo miejsca na piknik, grilla, basen czy plac zabaw, stwarzając tym samym zaciszne, kameralne miejsce.

Nieruchomość położona jest w jednej z miejscowości w gminie Międzybórz, ok.8 km. od centrum miasta do którego dostaniemy się w zaledwie 5 minut. Tam bez problemu załatwić można wszelkie sprawy formalno-urzędowe. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz lasów z dala od miejskiego zgiełku, jednak z bliską odległością do sklepów, ośrodka zdrowia, szkoły czy przystanku PKS.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3538

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: