Sprzedam dom, Gmina Syców - 100 m2

Metraż: 
100m2
Cena: 
165 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. W trakcie remontu - 4 pokoje, pow. ok.100m2, budynek gospodarczy, działka 25 arów. Gmina Syców

 W skład budynku i całej nieruchomości wchodzi:

1) część mieszkalna

2) część gospodarcza - garaż + pomieszczenia gospodarcze

3) wiata  

1) Część mieszkalna posiada następujące pomieszczenia :

 • korytarz o powierzchni 20,94m2
 • kuchnia o powierzchni 12,86m2
 • 4 pokoje
 • łazienka z oknem powierzchni 5,38m2
 • skrytka o powierzchni 1,40m2

Wchodząc głównym wejściem dostaniemy się do korytarza, który stanowi komunikację między wszystkimi pomieszczeniami, posiada również w dalszej części dodatkowe wyjście do ogrodu. Na podłodze znajduje się betonowa posadzka przygotowana do położenia kafelek, na ścianach tynk tradycyjny, na suficie natomiast płyty regipsowe z wkomponowanym oświetleniem halogenowym.     

Przestronna kuchnia jest pomieszczeniem urządzonym w tradycyjnym stylu a ze względu na umiejscowienie, dobrze współgra rozkładowo z pozostałymi pomieszczeniami. Wyposażona została w standardowy sprzęt AGD oraz kolorystycznie dopasowane do całości wnętrza tradycyjne meble kuchenne, które poprzez zabudowę „pod wymiar” zapewniają wysoką funkcjonalność i sporą przestrzeń jadalnianą. Uroku dodaje oświetlenie halogenowe znajdujące się na suficie. Na podłodze znajdują się kafelki, na ścianach regipsy pokryte  farbą tradycyjną. Z tego pomieszczenia dostaniemy się do pokoju opisanego jako pierwszy.

Pierwszy bardzo jasny i słoneczny pokój o powierzchni 17,47 m2 pełni rolę podręcznego pokoju dziennego, gdyż znajduje się bezpośrednio przy kuchni. Podłogę pokrywają kafelki w takim samym dekorze jak w kuchni – tworząc wyrazistą i jednolitą całość. Na ścianach tynk pokryty farbą.

Dwa kolejne pokoje z widokiem na podwórze mogę pełnić rozmaite funkcje w zależności od potrzeb. Posiadają odpowiednio powierzchnię 16,47m2 i 14,10m2. Na podłogach znajdują się jasne panele, na ścianach płyty regipsowe pokryte farbą. Pomieszczenia te są bardzo przytulnymi pokojami dlatego też idealnie pełnią swoją obecną funkcję – jako pokoje sypialniane.   

Czwarty pokój posiada powierzchnię 12,58m2. W chwili obecnej prace remontowe w tym pomieszczeniu nie zostały ukończone. Na podłodze znajduje się betonowa posadzka, na ścianach tynk. Z powodzeniem może stanowić pomieszczenie gospodarcze lub pralnię z garderobą ze względu na umiejscowienie przy łazience.

Łazienka do której dostaniemy się wprost z korytarza posiada okno, które nie tylko doświetla powierzchnię ale również zapewnia dopływ świeżego powietrza. Na podłodze znajdują się beżowe płytki, na ścianach jasna glazura łazienkowa w połączeniu  z płytami re gipsowymi pokrytymi farbą. Wyposażona jest w natrysk w szklanej zabudowie, umywalkę nablatową z szafką, toaletę - pozostawiając jeszcze sporo miejsca na ewentualne meble łazienkowe. Uroku dodaje  sufitowe oświetlenie halogenowe na podwieszanych płytach.

Skrytka umiejscowiona przy łazience i pokoju opisanego jako czwarty to typowe pomieszczenie gospodarcze przydatne w każdym domu do przechowywania np. sprzętu gospodarstwa domowego.   

Wszystkie pomieszczenia w części mieszkalnej utrzymane są w jasnych barwach, które świetnie współgrają z wystrojem wnętrz. Cały budynek (część gospodarcza i część mieszkalna w jednej bryle) wybudowany został w okresie powojennym w technologii murowanej z cegły, nie jest podpiwniczony, nie posiada ocieplenia ścian z zewnątrz i otynkowanej elewacji – tym samym zachowuje swój pierwotny wygląd. Posiada dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną w części mieszkalnej i eternitem w części gospodarczej. Prace remontowe przeprowadzane na przełomie ostatnich dwóch lat dotyczyły: wymiany stolarki okiennej na nową PCV w kolorze ciemnego brązu, instalacji centralnego ogrzewania z nowymi ekonomicznymi grzejnikami, piecem CO i dwoma bojlerami na ciepłą wodę, wymianie instalacji elektrycznej, sieci wodno-kanalizacyjnej, która odprowadzana jest do szamba. Spory potencjał drzemie również na poddaszu, na które prowadzą drewniane schody znajdujące się w korytarzu. Wymienione tam zostały okna na PCV co jest pozytywnym aspektem przy aranżacji przestrzeni. W chwili obecnej nadaj funkcjonuje własne ujęcie wody – studnia, która świetnie się sprawdza choćby do podlewania ogrodu.

Wokół budynku znajduje się sporo miejsca na ogród warzywny, ogród rekreacyjny, miejsce na grilla np. z ozdobnym parkanem, plac zabaw, drewnianą altanę, basen - stwarzając tym samym zaciszny kącik, co jest dużym atutem prezentowanej nieruchomości.

Garaż znajdujący się w jednej bryle budynku z częścią mieszkalną i do którego dostaniemy się z zewnątrz jest powierzchnią  jednostanowiskową. Posiada drewnianą bramę wjazdową oraz miejsce na regały ścienne przydatne w każdym garażu. Posadzka została wykonana z wylewki betonowej.

2) część gospodarcza - w skład której wchodzą:

- 4 pomieszczenia gospodarcze usytuowane w jednej bryle budynku z częścią mieszkalną posiadają łączną powierzchnię ok. 120m2. Oprócz tradycyjnego przeznaczenia gospodarczego jedno z pomieszczeń zostało zaadoptowane na dużą kotłownię ze składem opału, ze ścianami do wysokości ½ pokrytymi glazurą i posadzką pokrytą płytkami typu gres.   

25 arowa posesja (2563m2) ogrodzona jest z trzech stron – frontowej i między sąsiadami. Posiada wiatę, którą można wykorzystać jako miejsce do wypoczynku, nasadzenia drzewek owocowych i ozdobnych dodających uroku całej posesji.  

Nieruchomość położona jest w gminie Syców, ok.4 km. od centrum miasta do którego dostaniemy się w zaledwie 3 minuty. Tam bez problemu załatwić można wszelkie sprawy formalno-urzędowe. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych, z dala od miejskiego zgiełku, jednak z bliską odległością do sklepów, kościoła, czy przystanku PKS. Dojazd do nieruchomości stanowi droga asfaltowa. Gmina Syców jak i gminy ościenne pod względem turystyczno – rekreacyjnym to obszar rozwojowy i ciekawy. Ukształtowanie tego terenu sprzyja wypoczynkowi i przyciąga urlopowiczów. Można wybrać się na wycieczkę rowerową po pobliskich ścieżkach i szlakach z wieloma miejscami do wypoczynku, relaksu i piknikówlub w uroczej scenerii pobliskich lasów i wody, odwiedzić np. zalew w Stadomii, który jest zbiornikiem wodnym o powierzchni 30 ha lub kolejny akwen wodny w Kobylej Górze. Położenie nieruchomości w pobliżu opisanych atrakcji turystycznych, podkreśla jej zalety. Z lokalizacją nieruchomości wiąże się dodatkowy atut - bardzo dobre i szybkie połączenie z trasą szybkiego ruchu- S8 (Wrocław-Warszawa), dzięki której do Oleśnicy dostaniemy się w  zaledwie 20 minut, a do Wrocławia ok.40 minut. 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/2399

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: