Sprzedam dom, Kępno - 80 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
80m2
Cena: 
250 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji.Dom gotowy do wprowadzenia z garażem w bryle budynku w gminie Rychtal – Stogniewice.

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Dom gotowy do wprowadzenia z garażem w bryle budynku w gminie Rychtal – Stogniewice.

Do sprzedaży nowocześnie urządzony dom jednorodzinny, wolnostojący, gotowy do wprowadzenia o pow. ok 80 m2 z garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi, usytuowany na działce o pow. ok. 21 ar. Oferta doskonała dla osób ceniących sobie komfort i prywatność.

Atrakcyjna oferta!

Na nieruchomość składa się:

 • Przedpokój
 • Kuchnia
 • Sypialnia
 • 2 Pokoje
 • Łazienka

Wejście do nieruchomości rozpoczyna przedpokój o pow. ok. 9 m2, który stanowi przede wszystkim miejsce, w którym można pozostawić odzież wierzchnią oraz stanowi łącznik pomiędzy pozostałymi pomieszczeniami w nieruchomości. Na podłodze położono stylowe kafle, ściany pokryto tynkiem. W przedpokoju znajdą się drewniane schody, za pomocą których można się dostać na poddasze, które przyszły właściciel może zaadaptować na cele mieszkalne według własnego uznania.

Kuchnia przechodnia o pow. ok. 20 m2. Na podłodze znajdują się stylowe kafle, natomiast wykończenie ścian zróżnicowane tj. płytki ceramiczne oraz tynk tradycyjny. W tym pomieszczeniu znajduje się duże okno, które sprawia, że pomieszczenie jest bardzo słoneczne.

Kolejnym pomieszczeniem do którego dostaniemy się bezpośrednio z kuchni jest pokój o pow. ok. 12 m2, który obecnie pełni funkcję salonu. Na podłodze znajdują się ciemne lakierowane deski, ściany pokryte są jasnym kolorem farby, co w połączeniu tworzy spójną całość. W pomieszczeniu znajduje się piec, a także dwa duże okna z widokiem na działkę.

Z kuchni przechodzimy również do 2 pokoi o pow. 8 m2 oraz 10 m2.  Jeden z nich pełni funkcję sypialni, gdzie na podłodze położono deski lakierowane, na ścianach tynk tradycyjny pomalowany farbą w jasno-żółtym kolorze. Drugi pokój  pełni funkcję pokoju gościnnego, na podłodze położono kafle w ciemnym odcieniu, ściany pomalowano na ciemno – zielony kolor. W tej części znajduje się również zejście do piwnicy, w której znajdują się filtry węglowe.

Łazienka o pow. ok. 10 m2 jest jasna, ze względu na umiejscowienie tam okna. Na podłodze oraz na ścianach dominują płytki w ciepłych kolorach. Dodatkowo w tym pomieszczeniu znajduje się okno, które doświetla wnętrze, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne i przestronne.

W zwartym ciągu z budynkiem mieszkalnym znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze, z którego zrobiono domek letniskowy, składający się z przedpokoju, gdzie na podłodze położono jasne kafle, natomiast na ścianie tynk tradycyjny. Kolejnym pomieszczeniem jest łazienka gdzie na podłodze położono kafle, na ścianach kafle oraz tynk. W przedpokoju znajdą się drewniane schody, za pomocą których można się dostać na antresolę, które przyszły właściciel może zaadaptować na cele mieszkalne według własnego uznania.

Alternatywnym źródłem ciepła są piece usytuowane w dwóch pokojach. Budynek wybudowany z cegły, grubość ścian to ok. 50 cm, dach nowy z 2016r. pokryty blachodachówką.

W całym budynku wymieniono okna na nowe PCV, które posiadają drewniane okiennice, budynek został również wyposażony w instalacje: wodociągową, elektryczną wraz z siłą oraz szambo puste do wykorzystania (10 tys. litrów) na działce. Istnieje możliwość pozostawienia mebli za dodatkową opłatą.

Działka, na której jest posadowiony budynek, przyjmuje kształt zbliżony do prostokąta i zajmuje powierzchnię ok. 21 ara, powierzchnia działki umożliwia wiele sposobów jej aranżacji, według gustu i uznania przyszłych właścicieli. Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest studnia głębinowa z cegły, która znajduje się obok budynku mieszkalnego. Działka ogrodzona jest w całości drewnianym płotem wykończonym murowanymi słupkami.

W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdują się zabudowania jednorodzinne, a także grunty niezabudowane. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości drogą asfaltową.  Nieruchomość zlokalizowana jest w  miejscowości Stogniewice, w gminie Rychtal, odległość od gminnej miejscowości to zaledwie 8 km natomiast od miasta powiatowego Kępna to 25km. Wokół miejscowości rozciągają się liczne lasy, co dla osób ceniących sobie kontakt z naturą jest dużym atutem. Cisza i spokój sprawia, że lokalizacja ta jest idealna dla rodzin chcących uciec od miejskiego zgiełku.

 

 

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3324

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: