Sprzedam dom, Namysłów - 100 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
100m2
Cena: 
220 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Dom wolnostojący o pow. ok.100m2, usytuowany na działce o pow.ok.70ar w miejscowości Domaradz, gm.Pokój!

ATRAKCYJNA OFERTA!

NOWA NIŻSZA CENA! 249.000 zł.-

Nieruchomość składa się z:

 • 4 pokoi,
 • 2 kuchni,
 • 2 łazienek,
 • przedpokoju,
 • wiatrołapu,
 • pomieszczeń gospodarczych.

Wejście do nieruchomości rozpoczynamy od wiatrołapu o pow. ok. 6m2, gdzie na podłodze położone są kafle, natomiast na ścianach znajdują się gładzie pomalowane w słonecznym odcieniu. Następnie przechodzimy do części mieszkalnej nieruchomości, gdzie jako pierwszy znajduje się przedpokój o pow. ok. 13m2, w którym podłogę pokrywają płyty typu lastryko. Korytarz stanowi miejsce, z którego możemy przejść do pozostałych pomieszczeń. Nieruchomość możemy podzielić na dwie części, ponieważ jedna strona budynku została odnowiona, natomiast druga strona wymaga odświeżenia.

Do wyremontowanej części prowadzi bezpośrednio korytarz, z którego dostaniemy się do pierwszej kuchni o pow. ok. 11m2, która stanowi bardzo funkcjonalne pomieszczenie, gdzie podłogę pokrywają panele, natomiast na ścianach widnieje gładź pomalowana białą farbą.

Z kuchni przejście do pierwszego pokoju o pow. ok. 18m2, który obecnie pełni funkcję sypialni, na podłodze znajdują się panele, ściany pokryte gładzią pomalowane na biały kolor. W sypialni znajduje się okno PCV dodatkowo rozświetlające wnętrze.

Uzupełnieniem stanowi łazienka, do której przejdziemy z części kuchennej. Łazienka o pow. ok. 4m2 została wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, kompakt WC. Pomieszczenie w całości pokryte nowoczesną terakotą łazienkową.

Następnie z przedpokoju dostaniemy się do drugiego pokoju o pow. ok. 17m2, który pełni funkcję salonu, gdzie podłogę pokrywają panele, na ścianach gładzie, co w wykończeniu z białą farbą optycznie rozjaśnia pokój.

Kolejnym pomieszczeniem jest druga kuchnia o pow. ok. 11m2, gdzie na podłodze położone są kafle, natomiast ściany pokryte gładzią, pomalowane w łososiowym kolorze oraz częściowo pokryte płytkami ceramicznymi. Dodatkowo w tym miejscu zlokalizowany jest piec kaflowy, który również stanowi alternatywne źródło ogrzewania dla tej części budynku.

Z kuchni przedostaniemy się do trzeciego pokoju o pow. ok. 17m2, w którym wykończenie wnętrza podobne do pozostałych, tj. na ścianach gładzie pomalowane  w łososiowym odcieniu, na podłodze wykładzina PCV.

W tej części budynku znajduje się również druga łazienka o pow. ok. 3m2, która została wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, kompakt WC, w całości pokryta jest płytkami ceramicznymi w odcieniu zieleni.  

Dodatkową powierzchnię stanowi poddasze, które przyszły właściciel może zaadaptować na cele mieszkalne według własnego uznania. W tej części obecnie znajduje się czwarty pokój, gdzie wymieniono okno na nowe PCV oraz grzejnik. Pozostała część poddasza do zagospodarowania.

W całości budynku zostały wymienione instalacje C.O. wraz z grzejnikami. Wymieniono również w większości pomieszczeń okna na nowe PCV, a także stolarkę drzwi wewnętrznych. Dom posiada wszystkie niezbędne media tj. wodę, prąd wraz z siłą oraz szambo własne na działce, które wymaga renowacji. Piec C.O. mieści się w kotłowni, która zlokalizowana jest w bryle budynku, a wejście do pomieszczenia bezpośrednio z zewnątrz nieruchomości.

Na posesji znajdują się pomieszczenia gospodarcze m.in. stodoła oraz szopa. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni ok. 70 ar.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia gruntu, który stanowi działkę niezabudowaną o powierzchni ok. 70 ar, na której posadowione są drzewa. 

Dojazd do nieruchomości komfortowy - drogą asfaltową.  W najbliższym sąsiedztwie gruntu oraz budynku znajdują się liczne domy jednorodzinne. Podstawowym atutem nieruchomości jest jego doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Domaradz, w której znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole, jak i zarówno sklepy spożywcze. Dodatkowym atutem jest bliska odległość od gminnej miejscowości Pokój, gdzie znajduje się urząd gminy, szkoła, świetlica wiejska,  szpital rehabilitacyjny, kościół, boisko oraz plac zabaw. Przez gminę przebiega droga wojewódzka numer 454 relacji Opole – Pokój – Namysłów.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3256

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: