Sprzedam dom, Namysłów - 100 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
100m2
Cena: 
150 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Dom wolnostojący o pow. ok.100m2, usytuowany na działce o pow. ok. 99ar w miejscowości Biestrzykowice.

Nieruchomość składa się z:

 • 2 pokoi,
 • kuchni,
 • łazienki,
 • przedpokoju,
 • spiżarki,
 • pomieszczeń gospodarczych.

Wejście do nieruchomości rozpoczynamy od przedpokoju o pow. ok. 8m2, gdzie na podłodze położona jest wykładzina PCV, natomiast na ścianach znajdują się białe panele ścienne. Bezpośrednio z tego miejsca przejdziemy do większości pomieszczeń znajdujących się w nieruchomości.

Następnie przechodzimy do pierwszego pokoju, który obecnie pełni funkcję salonu o pow. ok. 12m2, w którym podłogę pokrywa wykładzina PCV na wzór paneli, ściany pokryte wzorzystą tapetą, w tym pokoju znajdują się również dwa duże okna PCV, które znacznie rozjaśniają wnętrze.

Kolejnym pomieszczeniem jest pokój o pow. ok 7 m2, gdzie na podłodze położona jest wykładzina pcv, natomiast na ścianach tynk tradycyjny.

Kuchnia stanowi pomieszczenie o powierzchni ok. 13m2, gdzie usytuowany jest piec kaflowy. Na podłodze znajduje się wykładzina PCV, natomiast wykończenie ścian zróżnicowane tj. płytki ceramiczne, panele ścienne oraz tynk tradycyjny. Znajdujące się tu okno doświetla wnętrze, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne i przestronne. Bezpośrednio z kuchni dostaniemy się również do pomieszczenia, które w tej chwili pełni funkcję spiżarki o pow. ok 7 m2, na ścianach położono tynk tradycyjny. Pomieszczenie dodatkowo rozświetla duże okno.

Uzupełnieniem stanowi łazienka, do której przejdziemy z części kuchennej. Łazienka o powierzchni ok. 5 m2, podłogę pokrywają kafelki w jasnym odcieniu, również na ścianach położono jasne kafle, co w połączeniu tworzy spójną całość, a także optycznie powiększa pomieszczenie. Łazienka została wyposażona w wannę, umywalkę, kompakt WC. W tej części znajduje się również piec C.O, który stanowi źródło ogrzewania.

Dodatkową powierzchnię stanowi poddasze, które przyszły właściciel może zaadaptować na cele mieszkalne według własnego uznania.

Dom posiada media tj. prąd, woda.  Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest studnia głębinowa, która znajduje się obok budynku mieszkalnego.

W najbliższym sąsiedztwie gruntu oraz budynku znajdują się liczne domy jednorodzinne. Podstawowym atutem nieruchomości jest jego doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja domu to jedna z miejscowości w gminie Świerczów. Spokojna okolica sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodziny chcącej zamieszkać w klimatycznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. W niedalekiej odległości znajduję się sklep spożywczy, kościół oraz stacja paliw. Odległość od powiatowego miasta Namysłów to ok. 10 km.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3312

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: