Sprzedam dom, Namysłów - 120 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
120m2
Cena: 
140 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Do sprzedaży dom o pow. ok. 120 m2 z częścią gospodarczą, położony na działce ok. 50ar w Wężowicach.

Nieruchomość składa się z:

PARTER:

 • 5 pokoi,
 • korytarza,
 • pomieszczeń gospodarczych.

PIĘTRO:

 • 2 pokoi,
 • pomieszczenia gospodarczego,
 • korytarza,
 • poddasza.

Na parterze nieruchomości znajduje się jako pierwszy korytarz o powierzchni ok. 10m2, w którym usytuowane są schody prowadzące na piętro nieruchomości, oraz zejście do piwnicy. Kolejno przechodzimy do pierwszego pokoju o pow. ok.15 m2, gdzie na podłodze położono deski oraz częściowo wylewkę betonową natomiast na ścianach widnieje gładź. W pomieszczeniu znajduje się piec kaflowy oraz duże okno wychodzące na podwórze, które znaczenie rozświetla pomieszczenie. W dalszej kolejności przedostaniemy się do drugiego pokoju o pow. ok. 15m2, z którego jest możliwość przejścia do 2 pomieszczeń gospodarczych,standard wykończenia jak w poprzednim pomieszczeniu.  Kolejny pokój o pow. ok. 10 m2, obecnie stanowi pomieszczeniem przechodnie wykończony w podobnym standardzie jak poprzednie pokoje. Znajduje się w nim duże okno pcv przez które wyjdziemy na taras. Następnie przechodzimy do 2 pokoi o pow. ok. 18 m2, wykończonych w podobnym standardzie do poprzednich.

Na piętro nieruchomości prowadzą drewniane schody. Z przestronnego przedpokoju o pow. ok. 9 m2 dostajemy się do wszystkich pomieszczeń a także na strych. Kolejno przejdziemy do pokoju o pow. ok. 12 m2, na podłodze wyłożono deski, natomiast na ścianach widnieje tynk tradycyjny. W pomieszczeniu znajduje się również pomieszczenie, które można zaadaptować na garderobę bądź powiększenie pokoju. Kolejno przechodzimy do pokoju o pow. ok. 12 m2 wykończenie jak w poprzednim pokoju. Dodatkową powierzchnię stanowi poddasze, które można zaadaptować według własnych potrzeb.

Przedmiotowy budynek zbudowany jest w technologii tradycyjnej, murowany z cegły pełnej na zaprawie wapiennej. Dach budynku pokryty dachówką. Do budynku  zostały doprowadzone media, tj. sieć energetyczna. Dodatkowym atutem nieruchomości jest studnia głębinowa, która znajduje się obok budynku mieszkalnego. Dogodny i komfortowy dojazd do nieruchomości zapewnia droga asfaltowa. Działka, na której posadowiono budynek przyjmuje kształt zbliżony do prostokąta i zajmuje powierzchnię 0,5000 ha. Działka w części ogrodzona drewnianym płotem.

Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w cichej i spokojnej miejscowości – Wężowice, w gminie Świerczów. Dostępność terenów zielonych zachęca do aktywnego wypoczynku na łonie natury. W miejscowości znajduje się kościół w  bliskiej okolicy nieruchomości znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole. Lokalizacja domu to jedna z miejscowości w gminie Świerczów. Spokojna okolica sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodziny chcącej zamieszkać w klimatycznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Odległość od powiatowego miasta Namysłów to ok. 15 km, natomiast do miejscowości gminnej Świerczów to zaledwie 5 km, gdzie znajduje się szkoła, przedszkole, świetlica wiejska, szpital rehabilitacyjny, ośrodek zdrowia, boisko, oraz plac zabaw. Przez gminę przebiega droga wojewódzka numer 454 relacji Opole – Świerczów – Namysłów.

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3570

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: