Sprzedam dom, Namysłów - 140 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
140m2
Cena: 
69 950zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Do sprzedaży dom o pow. ok. 140 m2.

Nieruchomość składa się z:

 •  części mieszkalnej oraz
 •   części gospodarczej.  

W części mieszkalnej znajdują się  3 pokoje o powierzchniach: ok. 10 m2, 25 m2 oraz 16m2. Pokój I (10m2) można przeznaczyć na sypialnię. Pokój II (25m2) można zaadaptować jako salon, gdzie dodatkowo znajdują się dwa okna, które bardzo dobrze rozświetlają pomieszczenie. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku było by wykonanie drzwi balkonowych z wyjściem na rozległy taras, który można stworzyć na działce. Pokój III (16m2) jest dodatkowo podpiwniczony. Pokoje wyposażone w okna doświetlające wnętrza.  Następnie wprost z przedpokoju o powierzchni 13m2 przejdziemy do kolejnego pomieszczenia, jakim jest widna kuchnia o pow. ok 21 m2,z której przedostaniemy się bezpośrednio do pomieszczeń gospodarczych, które znajdują się w bryle budynku.
Na piętrze budynku znajduje się użytkowe poddasze, w skład którego wchodzą trzy pokoje oraz otwarta przestrzeń do zaadaptowania. Na ową kondygnację nieruchomości prowadzą drewniane schody z przedpokoju.
Wykończenie wnętrz: na ścianach znajduje się tynk tradycyjny, pomalowany w jasnej tonacji kolorystycznej, natomiast na podłogach znajdują się deski.

Przedmiotowy budynek zbudowany jest w technologii tradycyjnej, czyli murowany z cegły pełnej na zaprawie wapiennej. Dach budynku pokryty wypalaną, betonową dachówką. Do budynku  zostały doprowadzone niezbędne media, tj. sieć wodociągowa oraz sieć energetyczna. Na działce jest podziemny zbiornik-szambo, do którego odprowadzane są ścieki z domowych urządzeń kanalizacyjnych. Dom wymaga przeprowadzenia prac remontowych i adaptacyjnych, aby przywrócić go do dawnej świetności.

MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA WIĘKSZEGO OBSZARU GRUNTU, KTÓRY SĄSIADUJE Z PRZEDMIOTOWĄ NIERUCHOMOŚCIĄ.

Dojazd do domu drogą asfaltową oraz utwardzoną. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zarówno domy mieszkalne, jak i  działki niezabudowane. Okolica ma swój niepowtarzalny klimat. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz przebywanie z dala od miejskiego zgiełku.  
Lokalizacja przedmiotowej nieruchomości to malownicza miejscowość Mikowice w gminie Namysłów.  Nieruchomość oddalona zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta powiatowego, co umożliwia szybkie załatwienie spraw formalnych, urzędowych oraz zdrowotnych.

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/2898

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: