Sprzedam dom, Namysłów - 140 m2

Metraż: 
140m2
Cena: 
195 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Do sprzedania 7 pokojowy dom w Namysłowie o powierzchni 140 m2 z ok. 5-arową działką.

 

OKAZJA!!! Nowa niższa cena! 229 000zł.

Możliwość zamiany na mieszkanie 3-pokojowe za dopłatą. 

Dom składa się z: 7 pokoi, 2 łazienek, kuchni, 2 przedpokoi, piwnicy. Okna w całym budynku drewniane. Pomieszczenia parter: pokój ok. 12m2 na podłodze parkiet, ściany drewniana boazeria, przejście na korytarz który ma powierzchnię 8m2 ściany drewniana boazeria, podłoga linoleum. Kuchnia ok. 12m2 podłoga linoleum, ściany boazeria. Salon 25m2 ściany gładź, podłoga drewniany parkiet. WC ok. 2m2 umywalka, kompakt, ściany i podłoga kafelki, łazienka 6m2. Na I piętrze znajduje się 5 pokoi o powierzchni kolejno 17,15,10,10 i 8 m2. W piwnicy znajdują się 4 pomieszczenia: obszerny garaż o powierzchni 30m2, kotłownia oraz 2 pomieszczenia gospodarcze. Budynek posiada 3 obszerne balkony. Dom ogrodzony płotem murowanym. Na terenie posesji znajduje się dużo drzew owocowych oraz innych nasadzeń. Spokojna i bezpieczna okolica. W pobliżu pełna infrastruktura, drogi asfaltowe, szkoły, przedszkola.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

  • kilkaset ofert w jednym miejscu,
  • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  • rzetelną informacje o każdej ofercie,
  • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
  • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3396

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: