Sprzedam dom, Namysłów - 73 m2

Metraż: 
73m2
Cena: 
240 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. NOWY DOM W CENIE MIESZKANIA! NOWOŚĆ w Namysłowie, domy o pow.72,8m2 z ogrodem przy ul. Jarzębinowej!

 Trzeci szereg inwestycji Domów Pod Jarzębinami, powstający przy ul. Jarzębinowej w Namysłowie.

DOM ZAMIAST MIESZKANIA W BLOKU?  Na ogół wydaje się to niemożliwe bez wydania dodatkowych środków. A jednak w przypadku Domów pod Jarzębinami łamiemy ten mit. W cenie mieszkania oferujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni mieszkalnej 72,8 m2 (ale powierzchnia podłóg to aż 87,7 m2!).

Drogi kliencie kupując ten dom wiele oszczędzasz i zyskujesz min. :

1) Przy zakupie nieruchomość z rynku pierwotnego (deweloperskiego) nie płacisz  2% podatku od  czynności cywilnoprawnych, tak jak ma to miejsce przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego !

3) Nie remontujesz domu – tylko urządzasz !

4) Nie ma części wspólnych z sąsiadami – kupujesz niezależny dom na dużej wydzielonej działce

5) Inwestycja w pełni zabezpieczona finansowo – Deweloper buduje nieruchomość z środków własnych nie z kredytu!

6) Niskie koszty eksploatacji - zastosowane rozwiązania obniżają koszty zużycia mediów oraz nie wypływają negatywnie na środowisko

 7) Cztery pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym

 8) Dwa miejsca postojowe

 9) Wewnętrzne drogi dojazdowe

 10) Ogrzewanie gazem z sieci miejskiej

 11) Przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne i energetyczne

 12) Sprawdzoną lokalizacje w spokojnej, cichej części miasta pozbawionej uciążliwego sąsiedztwa

 13) Kupujesz od developera z 11-letnim doświadczeniem, który zyskał już grono blisko dziewięćdziesięciu klientów

 14) 5-letnia rękojmię

Marzenia o własnym domu z ogrodem stają się możliwe do zrealizowania za atrakcyjną cenę – Domy Pod Jarzębinami tu każdy znajdzie coś dla siebie !

Dom w zabudowie szeregowej o pow. 72,8m2 (pow. po podłodze 87,7m2) składa się z:

 • Przedpokoju
 • Łazienki z wc
 • Pokoju dziennego z aneksem kuchennym
 • Pokój
 • Korytarza
 • Pokoju
 • Pokoju

Parter

Od strony frontowej, przed wejściem do domu, znajdują się dwa miejsca postojowe. Wejście do domu znajduje się we wnęce, co zapewnia odpowiednia ochronę podczas opadów. Bezpośrednio za drzwiami wejściowymi znajduje się przedpokój. Drzwi z przedpokoju prowadzą do łazienki, w której znajdują się przyłącza WC, umywalki, kabiny prysznicowej, pralki a także zainstalowany jest piec centralnego ogrzewania. Głównym pomieszczeniem na parterze jest salon z aneksem kuchennym. Z salonu poprzez drzwi balkonowe można przejść na taras. W okresie wiosny, lata i wczesnej jesieni taras i salon zapewnią odpowiednio dużą przestrzeń do relaksu czy spotkań z rodziną i znajomymi. Na parterze znajduje się także sypialnia, do której wchodzi się bezpośrednio z przedpokoju.

Piętro

Schody z parteru (z salonu z aneksem kuchennym) prowadzą do korytarza na piętrze budynku. Z korytarza drzwi prowadzą do dwóch sypialni. Obie posiadają skośne sufity, ale dzięki dużej powierzchni podłóg są w pełni funkcjonalne. W każdym z pokoi znajdują się dwa okna dachowe zapewniające odpowiednie naświetlenie pomieszczeń.

Standard wykończenia

• wykończenie ścian wewnętrznych: ściany otynkowane tynkiem gipsowym bez gładzi tynkowych i bez wymalowania farbami

• posadzki cementowe zbrojone włóknem poliuretanowym na izolacji ze styropianu,

• elewacje zewnętrzne pokryte tynkiem mineralnym na izolacji z płyt styropianowych 15 cm, oraz malowane elewacyjną farbą akrylową.

• instalacja wodno-kanalizacyjna: kompletna instalacja wodno-kanalizacyjna bez białego montażu.

• instalacja CO z kondensacyjnym, dwufunkcyjnym piecem gazowym z zamkniętą komorą spalania. Instalacja grzewcza składa się z grzejników wyposażonych w zawory termostatyczne.

• instalacja gazowa z licznikiem gazowym w szafce na zewnątrz budynku. Instalacja wykonana z rur miedzianych doprowadzająca gaz do pieca CO.

• strop betonowy

• instalacja elektryczna oświetleniowa i zasilająca z przyłączem energetycznym i licznikiem energii elektrycznej w szafce na zewnątrz budynku. Osprzęt elektryczny wewnątrz bez lamp oświetleniowych, z gniazdami oraz wyłącznikami. Szafka wewnętrzna z zabezpieczeniami różnicowo-prądowymi w przedpokoju. Zewnętrzne oświetlenie na budynku (nad wejściem i nad tarasem). Instalacja dzwonkowa.

• instalacja wentylacji grawitacyjnej z kanałami wentylacyjnymi w łazience oraz aneksie kuchennym.

• stolarka okienna PCV w kolorze białym z szybami potrójnymi, z parapetami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi. Drzwi wejściowe do mieszkania standardowe z przeszkleniem i zamkiem. Otwory drzwiowe wewnątrz przygotowane do montażu ościeżnic i drzwi, bez drzwi wewnętrznych (tj. ościeżnic i skrzydeł drzwiowych)

• zagospodarowanie terenu: Ogrodzenie wykonane z paneli zgrzewanych powlekanych PVC na granicy posesji z zapewnieniem, swobodnego wjazdu na miejsce postojowe. Taras oraz chodnik wykonane z kostki brukowej. Utwardzone miejsca postojowe, jedno pokryte kostką betonową, drugie z warstwą grysu granitowego „Opaska” budynku wykonana w postaci przepuszczalnej posypki żwirowej lub wykonana z kostki brukowej. Powierzchnia działki z warstwą ziemi uprawnej.

Nowoczesne, komfortowe, ekologiczne i oszczędne - „Domy pod Jarzębinami”                           PRZEWIDYWANE ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI III KWARTAŁ 2020 r.

Oferowana nieruchomość wybudowana zostanie  na osiedlu domów jednorodzinnych, które powstaje w Namysłowie na działce położonej obok ulicy Jarzębinowej oraz ulicy Podleśnej w cichej i spokojnej części miasta w bezpośredniej okolicy kompleksu leśnego, który stwarza okazję do aktywnego odpoczynku a zarazem w bliskiej odległości do centrum. Dwupoziomowy dom (70,73 m2) położony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce z dwoma miejscami postojowymi o powierzchni około 2 arów. Miejsce postojowe, taras oraz chodniki wykonane z kostki brukowej. W budynku nie ma części wspólnych, a każdy z domów dysponuje własnym wejściem.

Przemyślany układ urbanistyczny zapewnia każdemu z mieszkańców dostęp do prywatnej drogi dojazdowej, zapewniającej wygodny dojazd, manewrowanie i parkowanie. Budynek wykonany jest w oparciu o sprawdzone technologie. Zasadą doboru materiałów była ich energooszczędność oraz posiadanie niezbędnych atestów. Dom charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na media, potwierdzonym świadectwem energetycznym budynku, wysokim komfortem użytkowania oraz niskim kosztem eksploatacji.   

WIZYTÓWKĄ FIRMY ARCHIKOS DEVELOPMENT SĄ ZREALIZOWANE INWESTYCJE ORAZ GRONO PONAD 90 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW !

 Projekt, wizualizacje, informacje o developerze na stronie www.archikos.com.pl

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3482

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: