Sprzedam dom, Namysłów - 95 m2

Metraż: 
95m2
Cena: 
185 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. ATRAKCYJNA CENA! Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 95 m2 zlokalizowany w miejscowości w gminie Wilków

 MOŻLIWOŚĆ KUPNA DOMU NA RATY, BEZ KREDYTU! Właściciel  wyraża zgodę na sprzedaż ratalną (płatność w transzach) nieruchomości.

Na parterze nieruchomości  znajdują się:

 • korytarz
 • funkcjonalna kuchnia
 • 2 pokoje
 • Łazienka
 • Pomieszczenia gospodarcze
 • garaż

Piętro:

 • strych

PARTER:

Wejście do domu rozpoczyna się od korytarza o pow. ok. 10 m2, gdzie ściany wykończono dekoracyjnymi panelami oraz częściowo tynkiem tradycyjnym, natomiast na podłodze zostały położone panele. Prowadzi do pomieszczeń mieszczących się na parterze oraz znajdują się w nim schody prowadzące na piętro nieruchomości.  Kolejnym pomieszczeniem, do którego wchodzimy przez korytarz są pokoje. Pierwszy z  pokoi  o pow. ok. 17 m2 funkcjonuje obecnie jako pokój dzienny/sypialnia , gdzie ściany pokrywa tynk tradycyjny, który dobrze współgra z panelami zastosowanymi na  podłodze. Następnie drugi pokój o pow. ok. 17m2, który  również funkcjonuję jako sypialnia. Wykończony w podobnym standardzie jak poprzedni z tym, że na podłodze zastosowano wykładzinę PCV, położoną na drewnie.  Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się okno, które rozświetla pomieszczenie. Następnie wprost z korytarza przejdziemy do jednej z dwóch kuchni o pow. ok. 12m2. Ściany pokryte zostały tynkiem tradycyjnym pomalowanym na kolor różowy na podłodze położone są panele, co więcej znajdujące się okno PCV w pomieszczeniu oddaje bardzo dużo światła, dzięki czemu jest bardzo przytulnie i jasno. Uzupełnieniem parteru jest łazienka o pow. ok. 8 m2, która została wyposażona w wannę, umywalkę, WC. Ściany pokryte płytkami ceramicznymi tak jak i podłoga .W drugiej części parteru, do której możemy dostać się również poprzez drugie wejście od frontu nieruchomości znajduję się kuchnia letnia o pow. ok. 30m2 wyposażona w meble kuchenne tworzącą pełną zabudowę oraz piec. Kolejno możemy się przedostać do pomieszczenia gospodarczego, gdzie składowany jest opał a następnie do garażu, który znajduję się w bryle budynku.

PIĘTRO:

Na piętro nieruchomości prowadzą drewniane schody. Znajduję się tam poddasze, które można dowolnie zaadoptować o powierzchni około 60m2.

Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 29 arów, gdzie znajdują się również budynki gospodarcze. Dach przedmiotowej nieruchomości został wymieniony na nowy, pokryty blachodachówką. Wymieniono okna na nowe PCV .Nieruchomość posiada wszystkie niezbędne media tj. prąd, woda, kanalizacja. W budynku zastosowano dwa rodzaje ogrzewania centralnego: piec olejowy (obecnie nie funkcjonuje) oraz piec na węgiel, drewno.

Nieruchomość zlokalizowana w jednej z miejscowości w gminie Wilków , w której mieści się ośrodek zdrowia, kościół oraz sklep spożywczy,a oddalona jest  zaledwie 5 km od gminnej miejscowości i około 13km od miasta powiatowego Namysłów. Lokalizacja domu, jego położenie oraz metraż jest doskonałym miejscem dla osób chcących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy w bliskiej odległości od powiatowego miasta, a także dla osób ceniących sobie nieustające świeże powietrze. Dojazd do nieruchomości komfortowy.  Niewątpliwym atutem jest bliska odległość od dużych aglomeracji: Opole 65 km natomiast Wrocław 53 km. Zapraszamy!

CENA DO NEGOCJACJI!!!

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3311

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: