Sprzedam dom, Syców - 203 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
203m2
Cena: 
399 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o  pow. ok. 203 m2, działka 876 m2. Syców, ul. Kossaka.

Jeśli jesteś zainteresowany tym ogłoszeniem złóż swoją ofertę cenową a właściciele rozważą każdą propozycję.

W skład budynku mieszkalnego wchodzi:

Parter :

 • Wiatrołap o powierzchni ok. 4 m2
 • Korytarz o powierzchni ok. 10 m2
 • Salon o powierzchni ok. 27 m2
 • Kuchnia o powierzchni ok. 13 m2
 • Łazienka o powierzchni ok. 6 m2
 • WC o powierzchni ok. 2 m2
 • Trzy pokoje sypialniane o powierzchniach ok. 9 m2, 12 m2, 12 m2
 • Garaż o powierzchni ok. 16 m2
 • Pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 7 m2

Piętro :

 • Holl o powierzchni ok. 31 m2
 • Sypialnia+ garderoba o pow. ok. 19 m2+ ok. 7 m2
 • Łazienka o powierzchni ok. 8 m2
 • Strych o powierzchni ok. 20 m2

PARTER:

Wiatrołap to pierwsze pomieszczenie po wejściu do budynku. Pomieszczenie to wykończone zostało za pomocą kafli na podłodze i tynku na ścianach.

Korytarz stanowi przestronną powierzchnię, która umożliwia swobodną komunikację między większością pomieszczeń na tym poziomie. Na podłodze znajdują się kafle, ściany natomiast zostały pokryte tynkiem. Za pomocą drewnianych schodów znajdujących się w korytarzu dostaniemy się również na poddasze.

Salon to jasne, przestronne i otwarte od strony korytarza pomieszczenie. Uroku dodaje znajdujący się w tym pomieszczeniu kominek, który ogrzewa salon i dwie łazienki.Podłogę pokrywają panele z wyjątkiem fragmentu przed kominkiem, który został wyłożony kaflami, na ścianach znajduje się tynk tradycyjny w połączeniu z tapetą. W salonie znajdują się również drzwi za pomocą, których dostaniemy się na taras a tym samym do ogrodu.

Trzy pokoje sypialniane z powodzeniem pełnią rolę pokoi dziecięcych. Wykończone zostały w podobny sposób-podłogi pokryte panelami a na ścianach tynk, w jednym z pokoi na ścianie znajduje się fototapeta.

Łazienka została w całości wykończona glazurą w odcieniu beżu i brązu oraz wyposażona w narożną wannę i umywalkę.

WC również w całości zostało wykończone za pomocą glazury, na wyposażeniu znajduje się tu toaleta oraz umywalka.

Kuchnia to otwarte pomieszczenie od strony korytarza, wyposażone zostało w standardowe meble kuchenne. Na podłodze położono kafle, ściany natomiast pokryto tynkiem oraz kaflami w przestrzeniach między meblami. W pomieszczeniu tym umieszczono dwufunkcyjny piec gazowy. Tylnym wejściem znajdującym się w kuchni dostaniemy się do części gospodarczej.

Część gospodarcza składa się z trzech pomieszczeń:

1)Pomieszczenie gospodarcze o pow. ok.7 m2, do którego dostaniemy się zarówno z kuchni, z zewnątrz(od strony ogrodu) oraz z garażu. Znajduje się tu piec miałowy. Z pomieszczenia tego schodami dostaniemy się do piwnicy, o pow. ok.7 m2.

2)Garaż o pow. ok. 20 m2 jest przestronnym pomieszczeniem, do którego dostaniemy się z w/w pomieszczenia gospodarczego lub bramą garażową.

PIĘTRO:

Hol to przestronna powierzchnia, która z uwagi na swoją wielkość spełnia rolę salonu, biura oraz biblioteki. Znajduje się tu również wyjście na balkon. Podłoga pokryta została panelami a ściany tynkiem. Hol stanowi komunikację ze wszystkimi pomieszczeniami na tym poziomie z wyjątkiem garderoby.

Łazienka w całości pokryta została glazurą w  odcieniu koloru niebieskiego. Na wyposażeniu znajduje się tu prysznic toaleta i umywalka. W pomieszczeniu tym znajduje się również okno, które nie tylko doświetla wnętrze ale jest również dodatkowym źródłem wentylacji.

Pomieszczenie gospodarcze aktualnie pełni rolę suszarni oraz pomieszczenia, w którym przechowuje się wszystkie mniej potrzebne w domu rzeczy, z powodzeniem natomiast może pełnić rolę pokoju sypialnianego. Znajduje się tu również wejście na strych. Wykończony został za pomocą paneli na podłodze i tynku na ścianach.

Sypialnia to funkcjonalne pomieszczenie wykończone za pomocą paneli na podłodze oraz tynku w połączeniu z tapetą na ścianach. Sypialnia jest jedynym pomieszczeniem, z którego dostaniemy się do garderoby zabudowanej szafą.

Przedmiotowa nieruchomość to wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, który w niewielkiej części został podpiwniczony i posadowiony na ok. 9 arowej działce. Wybudowany został w roku 2001 (budowa rozpoczęta w 1996r. )z pustaka żużlowego i ocieplony styropianem 10 cm. Dach pokryty został blachodachówką. Budynek może być ogrzewany na kilka sposobów a mianowicie: za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego, pieca na miał oraz w części budynku założono również ogrzewanie podłogowe ogrzewające kuchnię, łazienkę i przedpokój. Kominek znajdujący się w salonie ogrzewa salon i obie łazienki. We wszystkich oknach oraz drzwiach tarasowych i balkonowych zamontowane zostały rolety antywłamaniowe. Do budynku doprowadzono instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową oraz alarmową, doprowadzona została również siła. Ogrodzenie stanowi kuty pot w połączeniu ze słupkami z cegły klinkierowej, w pozostałej części siatka. Na podwórku znajduje się również drewutnia, w której możemy przechowywać zarówno drewno kominkowe, narzędzia ogrodnicze, rowery jak i całą resztę niezbędnych w ogrodzie rzeczy.Na posesji znajduje się wiele zadbanych drzewek i krzewów, które dodają całej posesji uroku.

Dom położony na osiedlu domków jednorodzinnych w Sycowie przy ul. Kossaka dojazd do posesji prowadzi droga asfaltowa. W bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy, supermarkety, przedszkole, szkoły podstawowe, szkoły średnie, basen, hala sportowa, pizzeria oraz pozostałe placówki administracyjne, co umożliwia szybkie załatwienie spraw formalnych, urzędowych i zdrowotnych bez konieczności dojazdu.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3182

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: