Sprzedam dom, Wołczyn - 100 m2

Metraż: 
100m2
Cena: 
185 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Na sprzedaż pół domu o łącznej pow. ok. 100m2 z zagospodarowaną działką i garażem w Wierzbicy Górnej.

Uwaga cena nieruchomości została obniżona o 15 000 zł.

 

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. parteru ok. 53 m2 oraz poddasze do adaptacji o pow. ok. 47m2.

Mieszkanie składa się z:

 • Wiatrołapu
 • Przedpokoju
 • Sypialni
 • Kuchni
 • Łazienki
 • Salonu
 • Pomieszczenia technicznego
 • Poddasza do adaptacji.

Wejście do nieruchomości rozpoczyna wiatrołap o pow. 4,70 m2, który połączony jest  z przedpokojem o pow. 3,00 m2 na ścianach położona jest płyta z korka, natomiast na podłodze znajdują się kafle. Pomieszczenie rozświetlone za pomocą okna.

Na lewo od wejścia znajduje się łazienka o pow. 5,60 m2. Na ścianach  i podłodze zastosowano kafle w różnych odcieniach zieleni. Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę z szafką, lustro z oświetleniem i toaletę. Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się okno, które umożliwia swobodną wentylację.

Następnym pomieszczeniem jest kuchnia o pow. 14,70 m2, która posiada okno oraz drzwi balkonowe wychodzące na zagospodarowane podwórko. Właściciele w planach mieli wykonanie tam tarasu. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie wraz ze zmywarką, płytą gazową, piekarnikiem i okapem. Kolor mebli w przyjemnych odcieniach brązu ciemniejszym oraz jaśniejszym. Na podłodze znajdują się te same kafle, które są w korytarzu w kolorze jasnego beżu.  Dzięki wyposażeniu w okno i przeszklone drzwi, do pomieszczenia wpada dużo światła słonecznego. Ściany są pomalowane na beżowy kolor, w strefie mebli dodatkowo kafelki ścienne.  

Z kuchni przejście do sypialni o pow. ok. 17,00 m2, która jest bardzo przestronna. Na ścianach położone są tynki gipsowe w kolorze fioletowym, na podłodze jasne panele. W pokoju znajduje się szafa w zabudowie, która pozostaje na wyposażeniu. Pomieszczenie wyposażone w okno.

Kolejnym pomieszczeniem, do którego dostajemy się z przedpokoju jest salon o pow. 8,20 m2. Ściany są w kolorze białym, na podłodze znajdują się panele. Z salonu na poddasze prowadzą piękne jesionowe schody, które zostały wykonane w 2017 r. Jest to miejsce z którego można dostać się na poddasze, które jest w całości do wykorzystania.

Z przedpokoju wejście do pomieszczenia technicznego, które zostało w części wykafelkowane. Pełni ono funkcję schowka, w którym znajduje się mnóstwo regałów. Z pomieszczenia tego wejście do piwnicy, w której znajduje się piec centralnego ogrzewania. Piwnica posiada wsyp, co pozwala na łatwe przetransportowanie opału.

Nieruchomość poddano remontowi w 2012 roku. Wymieniono instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą pieca, który znajduje się w piwnicy. Wstawiono nowe okna PCV. Dach pokryty blachodachówką. Ściany ocieplone styropianem o grubości 10 cm.

Działka na której znajduje się budynek mieszkalny posiada powierzchnię 344m2. Posesję ogrodzono siatką panelową z podmurówką, natomiast furtka i brama wjazdowa wykonana z ogrodzenia kutego. Na podwórku jest również blaszany garaż o pow. ok. 27,00 m2 z regałami. Działka, która jest w całości ogrodzona została zagospodarowana poprzez kwiaty oraz krzewy ozdobne.

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, a także tereny zielone. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, stacja pkp, kościół, lekarz oraz sklepy spożywcze. Lokalizacja przedmiotowej nieruchomości to malownicza miejscowość Wierzbica Górna. W okolicy znajduje się wiele trenów zielonych co sprawia, iż nieruchomość staje się doskonałą ofertą dla osób lubiących obcowanie z naturą i życie z dala od miejskiego zgiełku.

 

 Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3283

OSOBA PROWADZĄCA
Ilona Bisiuk
tel. (+48) 533 37 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: