Sprzedam działkę/grunt, Namysłów - 992 m2

Metraż: 
992m2
Cena: 
69 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Na sprzedaż działka rekreacyjna ok. 10 ar z drewnianą, zabudowaną altaną i garażem nad zalewem Michalice

Przedstawiamy państwu atrakcyjną ofertę idealnego miejsca na letni wypoczynek w otoczeniu lasów i łąk, nad pięknym zbiornikiem wodnym dla osób ceniących sobie ciszę, spokój.

Nieruchomość składa się z zagospodarowanej działki o pow. ok. 992m2, na której posadowiona jest  zabudowana altana ok. 18m2, którą stanowi przyczepa kempingowa oraz zadaszony taras. Wykonana została z konstrukcji drewnianej w 2007r. Ponadto na posesji znajduje się jednostanowiskowy garaż blaszany z wylewką betonową obity od wewnątrz płytą o grubości 25m2 wraz z zespoloną komórką gospodarczą, która może stanowić schowek na narzędzia ogrodnicze.

Wejście do obiektu rozpoczyna zadaszone miejsce na grilla ze stołem i krzesłami oraz kuchnią letniskową, wyposażoną w meble oraz zlewozmywak. Taras wyłożony został płytkami betonowymi, a ściany pokryte są boazerią.
Następnie przechodzimy do strefy zabudowanej, którą stanowi przyczepa kempingowa składająca się z części sypialniano-kuchennej. Na wyposażeniu pozostaje łózko, telewizor, szafki, aneks kuchennym z lodówką, a także część jadalniana ze stolikiem i sofami. Całość obiektu pokryta została dwuspadowym dachem wykonanym z papy typu „karpiówka”.

Altana wyposażona została we wszystkie niezbędne media – prąd, który jednocześnie stanowi źródło zasilania ogrzewania elektrycznego, oraz wodę i kanalizację miejską.

Teren działki ogrodzony został siatką i w całości zagospodarowany krzewami oraz drzewami ozdobnymi tj. świerk, sosna, brzoza, borówka amerykańska, agrest, porzeczki, jagody goi, leszczyna oraz wiśnie.

Grunt  znajduje się w sąsiedztwie wielu działek rekreacyjnych, co dodatkowo uatrakcyjnia zakup danej nieruchomości. Nieruchomość położona jest w centralnym miejscu letniskowej wsi Michalice, w której między innymi znajduje się piękny, drewniany, zabytkowy kościół. Zalew Michalice jest znakomitym miejscem do uprawiania sportów wodnych, tj. żeglarstwo, a zwłaszcza windsurfing. Cyklicznie spotyka się tu silna grupa fanatyków tych sportów wodnych. Dodatkowo nad Zalewem michalickim odbywają się liczne zawody wędkarskie, także rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Nieopodal budynku znajduje się  wypożyczalnia kajaków oraz rowerów wodnych, co uatrakcyjnia całą nieruchomość.. Jest to wspaniałe miejsce, do którego można uciec od wielkomiejskiego zgiełku, znaleźć ciszę i kontakt z naturą o każdej porze roku.
Lokalizacja jest doskonała gdyż wieś Michalice znajduje się w gminie Namysłów. W odległości ok. 5 km znajduje się powiatowe miasto, co umożliwia szybkie załatwienia spraw formalno – urzędowych, a także zdrowotnych.  W pobliżu znajdują się także lasy mieszane, które stanowią świetne miejsce dla lubiących grzybobranie.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

  • kilkaset ofert w jednym miejscu,
  • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  • rzetelną informacje o każdej ofercie,
  • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
  • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3466

OSOBA PROWADZĄCA
Magdalena Wrzesińska
tel. (+48) 667 06 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: