Sprzedam działkę/grunt, Syców - 2000 m2

Metraż: 
2 000m2
Cena: 
140 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Działka z zabudowaniami gospodarczymi-budowlano usługowa o pow.20 arów,w centrum miasta.Syców

GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

- połączenie z trasą S8 na odcinku ok. 1 km.

- idealnym miejscem pod inwestycje – sklep, hurtownię, punkt usługowy, biuro

- centralna cześć miast

- okazyjna cena !!

- murowane budynki gospodarcze z możliwością dowolnej aranżacji

Media bezpośrednio przy działce:

 • Sieć wodno-kanalizacyjna
 • Sieć energetyczna

Działka przyjmuje kształt prostokąta (szer. ok. 31 m. i długości ok.65m). Obecnie działka jest częściowo ogrodzona. Jej wielkość i lokalizacja sprawia, że jest świetną inwestycją i pozwala przyszłemu właścicielowi na dogodną i funkcjonalną aranżację terenu. Niewątpliwym, a zarazem dużym atutem nieruchomości jest możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w tym usług o niskiej intensywności.

Obecnie na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze (stodoła i budynek inwentarski), murowane, z dachem dwuspadowym pokrytym dachówką ceramiczną. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania jednorodzinne,usługowe i zabudowania wielorodzinne, zaliczane do centrum miasta.

Dojazd do nieruchomości stanowi główna ulica miasta - z czym wiąże się również łatwość dostępu do pobliskich sklepów, marketu, przystanku PKS, stacji paliw czy kościoła, nieco dalej szkoły podstawowej i palcówek administracyjno -urzędowych. 

Znajduje się również w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w szczególności dla osób chcących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem w centrum miasta. Pod względem turystyczno – rekreacyjnym obszar gminy Syców jest bardzo ciekawy. Wyznaczonych jest wiele tras rowerowych po okolicy, prowadzących również do arboretum leśnego, nad zalew w Stradomii, który jest zbiornikiem wodnym o powierzchni 30 ha. i pełni  funkcję rekreacyjno – wypoczynkową, czy oddalonego o ok. 8 km zalewu w Kobylej Górze, z uroczą scenerią pobliskich lasów, wzgórz i wody, z rozciągniętymi na linii brzegowej- piaszczystymi plażami, boiskami do piłki plażowej i siatkowej z ciekawą ofertą punktów gastronomicznych. Dla tych, którzy preferują mniej aktywny sposób wypoczynku jest również miejsce na wędkowanie i pole biwakowe. Położenie nieruchomości w pobliżu opisanych atrakcji turystycznych, otwiera wiele możliwości inwestycyjnych, zarówno dla turystyki jak i własnego biznesu. Miasto Syców położone jest na pograniczu Wzgórz Twardogórskich i Wzgórz Ostrzeszowskich, nad Młyńską Wodą, lewym dopływem Baryczy. Dojazd drogą E8 czy nową drogą ekspresową S8 Wrocław-Warszawa, do Oleśnicy zajmuje zaledwie 25 minut, a do Wrocławiaok.40 minut.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą, Rady Miejskiej  NR XIX/107/04 z dnia 29 stycznia 2004 r. nieruchomość oznaczona jest jako:

504 MN / 507 MNp – tereny istniejącej zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności z usługami towarzyszącymi

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/2727

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: