Sprzedam lokal użytkowy, Namysłów - 133 m2

Metraż: 
133m2
Cena: 
372 400zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Lokal handlowo-usługowy o pow. ok 133 m2 zlokalizowany na największym osiedlu mieszkaniowym w Namysłowie!

 NOWA LEPSZA CENA!!! Tylko 2 800zł za m2!

Lokal składa się z następujących pomieszczeń:

 • sali sprzedaży,
 • zaplecza,
 • pomieszczenia socjalnego

Sala sprzedaży o powierzchni około 67 m2. Została wyposażona w dwie duże witryny oraz przeszklone drzwi wychodzące bezpośrednio na chodnik – główny ciąg pieszych. W pomieszczeniu zastosowano posadzki betonowe które bardzo dobrze komponują się z jasnym odcieniem ścian. Jest to bardzo przestronne pomieszczenie, umożliwiające różne formy aranżacji jego wnętrza. Dzięki dużym witrynom wystawowym jest możliwa świetna ekspozycja wnętrza lokalu.

Zaplecze o pow. ok. 43 m2 składa się z sali magazynowej, która może również służyć jako sala sprzedaży. Posiada drugie osobne wejście do lokalu oraz rampę, która ułatwia dostawę potencjalnych towarów. W pomieszczeniu wyodrębniono również zaplecze sanitarne składające się z dwóch części, w pierwszej znajduję się umywalka, kolejno w drugim toaleta. Cała przestrzeń jest funkcjonalna i pozwala na wiele możliwości jej aranżowania według własnych potrzeb.

Główne wejście do nieruchomości prowadzi do przestronnego korytarza łączącego salę sprzedaży oraz zaplecze o pow. ok. 23m2.

W lokalu wszystkie niezbędne media: prąd, woda oraz ogrzewanie miejskie. Miesięczny czynsz do Spółdzielni wynosi około 1500zł, w tym ogrzewanie, administracja, fundusz remontowy itd. Funkcjonalny układ nieruchomości oraz duże przeszklone witryny sprawiają, że lokal nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności takich jak np.: gabinet odnowy biologicznej, przychodnia lekarska ,gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, a także wszystkie rodzaje działalności usługowo – handlowej m.in. placówki banków, jednostki ubezpieczeń społecznych oraz sklepy detaliczne. Wystawa okien na osiedle pozwala na świetną ekspozycję i dotarcie do potencjalnych klientów.  Nieruchomość wymaga odświeżenia oraz dostosowania do przyszłych potrzeb Właścicieli, w lokalu do tej pory funkcjonował dobrze prosperujący sklep z wykładzinami oraz dywanami.

Doskonała oferta dla osób poszukujących miejsca pod własną działalność lub jako inwestycję pod najem!

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jego atrakcyjna lokalizacja! Lokal znajduje się na parterze bloku jednego z największych osiedli mieszkaniowych w Namysłowie przy ul. Reymonta, w ruchliwej części miasta, przy głównym ciągu pieszych. W bliskim sąsiedztwie lokalu oprócz zabudowań mieszkalnych są  liczne sklepy, banki, placówki administracji publicznej. W pobliżu nieruchomości liczne darmowe  miejsca parkingowe.

Podana cena nieruchomości jest wartością netto.

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3192

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: