Sprzedam lokal użytkowy, Namysłów - 170 m2

Metraż: 
170m2
Cena: 
299 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Do sprzedaży lokal o pow.ok. 170m2 usytuowany na działce o pow. 15,78ar w Namysłowie przy ul. Kościuszki.

NOWA NIŻSZA CENA!!! 399 000 zł

Nieruchomość składa się z:

 • części restauracyjnej / sala sprzedaży,
 • zaplecza kuchennego / kuchni z przejściem na zmywak
 • pomieszczenia sanitarnego (łazienka z dwoma WC)
 • pomieszczenia socjalnego z WC
 • piwnicy.

Lokal idealny do prowadzenia działalności gastronomicznej lub innej działalności usługowej!

Część restauracyjna jest duża i przestronna, zajmuje powierzchnię ok. 60 m2, z niej przejście na dodatkową powierzchnię otwartą ok. 7 m2. Ściany zostały pokryte gładzią tynkarską, częściowo wykończone kamieniem ozdobnym. Podłogę pokrywają płytki ceramiczne. We wnętrzu znajduje się funkcjonalny barek ok. 4 m2. Meble widoczne na zdjęciach do uzgodnienia z właścicielem. Pomieszczenie wypełnia światło wpadające przez duże witryny okienne. Elementy te doskonale się prezentują i współgrają tworząc nowoczesny, indywidualny wystrój.

Za barem możliwe przejście do kuchni ok. 15 m2 gdzie częściowo ściany oraz podłogę w całości pokryto kaflami w jasnych odcieniach. Dodatkowym atutem jest możliwość zagospodarowania piwnicy o pow. ok. 70 m2, do której zejście możliwe jest z pomieszczenia kuchennego. Idealnie przyda się na przechowywanie sprzętów. Z kuchni dostaniemy się również na zmywak o pow. ok. 3 m2.

Łazienka po generalnym remoncie, została gustownie wykończona kamieniem ozdobnym, zajmuje powierzchnię ok. 5 m2. Wyposażona w zabudowaną umywalkę. Za nią przejście do dwóch oddzielnych toalet – każda o powierzchni ok. 1,5 m2.

Pomieszczenie socjalne ok. 4 m2 stanowi dodatkową powierzchnię do wykorzystania. Za nią toaleta ok. 1,5 m2 pokryta w całości płytkami.

Lokal posiada wszystkie niezbędne media tj. woda, prąd, kanalizacja. Ogrzewanie za pomocą pieca gazowego zlokalizowanego w piwnicy. Teren przed budynkiem jest wyłożony kostką, która zapewnia estetyczny wygląd. Działka, na której posadowiono lokal ma powierzchnię ok. 16 ar. Na niej liczne nasadzenia, które pozwalają odłączyć się od zgiełku panującego w mieście. W okresie letnim można rozłożyć tam stoły i krzesła, aby klienci mogli spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Wejście do budynku możliwe z dwóch miejsc.

Do lokalu prowadzi droga asfaltowa. Lokalizacja jest doskonała dla osób mających pomysł na prowadzenie własnej działalności. Budynek usytuowany jest niedaleko centrum miasta, wśród licznych zabudowań mieszkalnych. Nieopodal znajdują się liczne sklepy osiedlowe, wiele punktów handlowo-usługowych, szkoła, przedszkole oraz supermarkety.

Podana cena jest wartością netto do której należy doliczyć 23% podatku VAT.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3353

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: