Sprzedam lokal użytkowy, Namysłów - 22 m2

Metraż: 
22m2
Cena: 
55 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 22,26m2 w centrum Namysłowa!

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA!!!

Sala sprzedaży o powierzchni całkowitej ok. 22,26m2 w chwili obecnej podzielona została na mniejsze części (część usługowa oraz część magazynowa).

Lokal wyposażony jest w dużą witrynę oraz drewniane drzwi wychodzące bezpośrednio na chodnik – główny ciąg pieszych. Wysokość pomieszczenia to ok. 2,46m. Dzięki prostemu układowi istnieje wiele form aranżacji tego wnętrza. Dzięki dużej, przeszklonej witrynie z punktem wystawowym, możliwa jest doskonała ekspozycja wnętrza lokalu.

Drugie, odrębne wejście do lokalu znajduje się w tunelu i prowadzi do niego klatka schodowa. W tej chwili jest to pomieszczenie socjalne, ale istnieje możliwość usunięcia wszystkich ścian dzielących lokal i stworzenia jednej, dużej otwartej przestrzeni z możliwością dostosowania jej do własnych potrzeb.

Od strony podwórza usytuowane jest odrębne wejście do pomieszczenia, w którym znajduje się toaleta.

W lokalu wszystkie niezbędne media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie odbywa się za pomocą pieca na drewno usytuowanego wewnątrz lokalu. Miesięczny czynsz do wspólnoty mieszkaniowej to ok. 200zł na co składa się opłata eksploatacyjna oraz fundusz remontowy.

Funkcjonalny układ nieruchomości oraz duża przeszklona witryna sprawiają, że lokal nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności takich jak np. działalność usługowo – handlowa, biurowa, medyczna, a także mała gastronomia.

Nieruchomość wymaga odświeżenia oraz dostosowania do przyszłych potrzeb właścicieli, w lokalu do tej pory funkcjonował dobrze prosperujący zakład szewski.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jego atrakcyjna lokalizacja! Lokal znajduje się na parterze bloku usytuowanego w Namysłowie przy ul. Bohaterów Warszawy - w ruchliwej części miasta, przy głównym ciągu pieszych. W bliskim sąsiedztwie lokalu oprócz zabudowań mieszkalnych i placu zabaw są liczne sklepy, banki, placówki gastronomiczne i administracji publicznej, a także miejsca parkingowe.

Zapraszamy do umówienia spotkania w celu prezentacji lokalu!

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

  • kilkaset ofert w jednym miejscu,
  • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  • rzetelną informacje o każdej ofercie,
  • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
  • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3419

OSOBA PROWADZĄCA
Magdalena Wrzesińska
tel. (+48) 667 06 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: