Sprzedam mieszkanie, Domasławice - 71 m2

Metraż: 
71m2
Cena: 
190 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. ok.71 m2,3 pokoje, parter, osobne wejście+ działka budowlana. Domasławice.

Główne atuty nieruchomości:

-świetna lokalizacja

- tanie w utrzymaniu- bezczynszowe

- cena obejmuje część budynku gospodarczego, która stanowi bardzo duży garaż oraz działkę budowlaną o powierzchni 1035 mkw położona nieopodal mieszkania.

 Przedmiotowy lokal mieszkalny posiada pomieszczenia takie jak:

- wiatrołap o pow. ok. 5 m2, który jest pierwszym pomieszczeniem po wejściu z zewnątrz i prowadzi do pomieszczeń mieszkalnych.

-przedpokój o pow. ok. 6 m2  stanowi funkcjonalną powierzchnię dzięki, której dostaniemy się do dwóch pokoi, kotłowni i kuchni. Na podłodze położono kafle natomiast na ścianach tynk w połączeniu z panelami.

- kotłownia o pow. ok. 4 m2, w której znajduje się tradycyjny piec C.O. oraz miejsce na opał.

- kuchnia o pow. ok. 10 m2 stanowi otwartą od strony przedpokoju powierzchnię. Z pomieszczenia tego dostaniemy się do łazienki oraz jednego z pokoi. Na podłodze położone zostały te same  jasne kafle co w przedpokoju, natomiast na ścianach tynk w połączeniu z kaflami w przestrzeniach między szafkami. Powierzchnia pozwala również na niewielki kąt jadalniany.

- łazienka o pow. ok. 7 m2 to pomieszczenie przed remontem. Aktualnie na podłodze znajdują się jasne kafle natomiast na ścianach położono tynk tradycyjny i panele. Na wyposażeniu znajduje się wanna , umywalka i toaleta. Jest to przestronne pomieszczenie, w którym bez problemu mieści się pralka, posiada również okno, które doświetla i zapewnia dopływ świeżego powietrza.

-salon o pow. ok. 20 m2 to funkcjonalne pomieszczenie, do którego dostaniemy się z korytarza. Na podłodze położone zostały ciemne panele, które świetnie współgrają z jasnym tynkiem i kamieniem ozdobnym na ścianie.

-pokoje sypialniane o pow. 9  i 10m2, wykończone zostały w podobny sposób- na podłodze jednego z nich panele natomiast w drugim olejowany z barwnikiem parkiet, na ścianach gładź.

Przedmiotowy lokal mieszkalny jest ciepłym i ekonomicznym mieszkaniem. Posiada okna nowego typu – PCV. Jest mieszkaniem jasnym i funkcjonalnym, gdzie dużym atutem jest własne, niezależne centralne ogrzewanie i brak opłat czynszowych. Opłatami związanymi z kosztami utrzymania mieszkania są: opłaty za media (prąd, woda), wymiana butli gazowej, wywóz szamba oraz podatek od nieruchomości. Przedmiotowy lokal znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym. W ramach udziału w częściach wspólnych właściciel korzysta z pomieszczenia wydzielonego we wspólnym budynku gospodarczym, które aktualnie pełni rolę garażu.

Przedmiotowa nieruchomość położona została w miejscowości Domasławice, ok.9 km do centrum Twardogóry, co bardzo uatrakcyjnia lokalizację w szczególności dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy z łatwym dojazdem do urzędu, banku, szkoły, kościoła czy basenu kąpielowego. W niedalekiej odległości znajduje się również kompleks wypoczynkowy - Campus Domasławice - ośrodek znajdujący się na skraju 10 000 ha lasu, świetnie sprawdzający się na imprezy okolicznościowe, bankiety i wypoczynek nie tylko w letnie dni.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

  • kilkaset ofert w jednym miejscu,
  • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  • rzetelną informacje o każdej ofercie,
  • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
  • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3183

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: