Sprzedam mieszkanie, Kraszów - 84 m2

Metraż: 
84m2
Cena: 
150 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. BEZCZYNSZOWE, po remoncie o pow. 84 m2 z ogrodem i wiatą garażową. Przestronne 3 pokoje-parter. Kraszów.

LOKAL MIESZKALNY składa się z:

Wiatrołapu o powierzchni ok. 6 m2 to pierwsze pomieszczenie po wejściu do lokalu, pomieszczenie to jest przestronne i słoneczne z uwagi na znajdujące się tu duże okno. Na podłodze położono kafle a na ścianach drewnianą boazerię.

Korytarz stanowi komunikację między wszystkimi pomieszczeniami w lokalu i posiada powierzchnię ok. 11 m2 .Na ścianie położona została gładź z wyjątkiem jednej ściany, na której położono tapetę, na podłodze panele.

Pierwszy pokój o powierzchni około 19 m2 aktualnie pełni rolę pokoju dziennego. Na podłodze położono panele, na ścianie gładź.

Drugi pokój  i trzeci o pow. ok. 12 i 18 m2 . Aktualnie pełnią rolę pokoi sypialnianych. Pomieszczenia te wykończone są za pomocą paneli na podłodze oraz gładzi na ścianach. Pokoje z uwagi na swoją powierzchnię są przestronne, jasne i ustawne.

Łazienka wraz z WC powierzchnię około 7 m2. Podłoga oraz ściany do 2/3 wysokości pokryte jasnymi kaflami. Na wyposażenie łazienki składa się: murowany prysznic, toaleta, umywalka oraz miejsce na pralkę. Pomieszczenie to jest bardzo przestronne a z uwagi na znajdujące się w nim okno posiada cenne źródło dziennego światła oraz świeżego powietrza.

Kuchnia o powierzchni około 11 m2. Aktualnie w kuchni znajdują się standardowe meble kuchenne oraz sprzęt AGD. Na podłodze położone są deski pokryte wykładziną PCV. Na ścianach boazeria w połączeniu z tynkiem tradycyjnym a w przestrzeniach między meblami kafle. Z uwagi na powierzchnię mieści się tu również kąt jadalniany.

Mieszkanie jest usytuowane na wysokim parterze, co jest jego dużym atutem. Posiada wymienione okna PCV. Do lokalu przynależy duża piwnica w której znajduje się piec C.O służący do indywidualnego ogrzewania mieszkania. Lokal jest mieszkaniem BEZCZYNSZOWYM, a koszt utrzymania, to koszt ponoszonych rachunków za prąd, wodę i odpady komunalne. Dodatkowe opłaty to co półroczny wywóz szamba i roczna opłata  podatku od nieruchomości. Budynek w którym znajduje się mieszkanie wybudowany jest z cegły, otynkowany z dachem dwuspadowym pokrytym dachówką. Na posesji znajduje się również wiata garażowa oraz pomieszczenie budynku gospodarczym, który przynależy do mieszkania.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kraszów, w której znajduje się sklep, przystanek PKS. Połączenie z miastem Międzybórz, oddalonym o zaledwie 3 km., Sycowem oddalonym o ok.15 km, nie stanowi żadnego problemu, a znajdujące się tam wszystkie ważniejsze instytucje administracyjne, bank, sklepy i wiele innych atrakcji, pozwalają na szybki i stały kontakt z miastem. Dojazd do nieruchomości stanowi droga asfaltowa. Dzisiejszy Międzybórz i okolice to przede wszystkim zagłębie meblarstwa z dużymi zakładami z pobliżu. Na terenie Gminy działają również inne zakłady pracy, jak też zakłady przetwórstwa rolno-spożywczego , m.in. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska.

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

  • kilkaset ofert w jednym miejscu,
  • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  • rzetelną informacje o każdej ofercie,
  • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
  • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3514

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: