Sprzedam mieszkanie, Namysłów - 29 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
29m2
Cena: 
49 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Kawalerka na sprzedaż! Bezczynszowe mieszkanie z garażem w Rychnowie – jedynie 5km do Namysłowa!

Nieruchomość o łącznej powierzchni pow. 29,30m2 składa się z:

 • Korytarza
 • Kuchni
 • Łazienki
 • Pokoju

Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Pierwszym pomieszczeniem po wejściu do mieszkania jest korytarz o powierzchni około 3m2. Ściany są pomalowane na kolor biały, na podłodze położone jasne panele.

Naprzeciwko wejścia znajduję się kuchnia o powierzchni około 10 m2. Jest to pomieszczenie dobrze oświetlone dzięki przestronnemu oknu PCV. Na podłodze znajduje się wykładzina pcv. Ściany są pokryte tynkiem żywicznym w dwóch odcieniach oraz kafelkami.

W kuchni znajduje się wejście do łazienki o powierzchni około 1,8 m2. Ściany pomalowane są na kolor biały oraz częściowo pokryte niebieskimi płytkami. Na podłodze kafle w jasnym kolorze. Na wyposażeniu znajduje się WC, kabina prysznicowa oraz bojler na ciepłą wodę

Do pokoju  o powierzchni około 14m2 przechodzi się bezpośrednio z korytarza. Na ścianach są jasne gładzie, na podłodze położone panele. Pomieszczenie oświetla duże okno PCV. Pomieszczenie w całości ustawne.

W mieszkaniu wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna oraz grzewcza oraz okna na nowe PCV. Lokal mieszkalny ogrzewany za pomocą pieca z podkową zlokalizowanego w kuchni. Wyjście z mieszkania na szeroką klatkę, w budynku mieszkalnym został wymieniony dach. Właściciel posiada udział w działce, na której posadowiony jest budynek mieszkalny. Przed budynkiem duże podwórko, które jest to wykorzystania dla wszystkich współwłaścicieli.  W ramach posiadanego udziału właściciel korzysta z piwnicy usytuowanej w budynku gospodarczym na działce oraz komórki nad piwnicą, która jest doskonałym miejscem do przechowywania opału. Dodatkowo również do mieszkania przynależy segment w ciągu gospodarczym, do którego został dostawiony blaszany garaż.  W budynku został wymieniony dach.

Niezwykle korzystna jest lokalizacja nieruchomości - blisko do miasta Namysłów ok. 5 km. Z dala od miejskiego zgiełku, blisko terenów zielonych a zarazem z bardzo dobrym dojazdem do pracy lub w celu załatwienia wszystkich niezbędnych spraw urzędowych i zdrowotnych.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3594

OSOBA PROWADZĄCA
Magdalena Wrzesińska
tel. (+48) 667 06 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: