Sprzedam mieszkanie, Namysłów - 35 m2

Metraż: 
35m2
Cena: 
52 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Bezczynszowe mieszkanie na parterze o pow.ok.35,20 m2 z pomieszczeniem gospodarczym w gminie Namysłów!

Cena do negocjacji!

Nieruchomość składa się z:

  • przestronnego pokoju,
  • kuchni,
  • przedpokoju,
  • łazienki,
  • korytarza.

Pierwsze pomieszczenie stanowi przechodni pokój o pow. ok. 18 m2, w którym podłoga jest wykończona płytami paździerzowymi, ściany pomalowano w kolorze żółtym, natomiast na suficie widnieją kasetony styropianowe. Pomieszczenie to wyposażone jest w dwa okna, które dodatkowo rozświetlają wnętrze. Na wyposażeniu pozostają krzesła, stół, szafa narożna, 2 komody, 2 wersalki, fotel, stolik, pufa oraz lampa.

Kuchnia o pow. ok. 6 m2, która połączona jest z pokojem oddzielona barkiem, jest przestronnym, jasnym pomieszczeniem z oknem. Wyposażona w meble kuchenne oraz niezbędne sprzęty tj. zlewozmywak z baterią, kuchenkę elektryczną, okap, lodówkę. Ściany pokryte są tynkiem tradycyjnym jak również płytkami ceramicznymi pomiędzy meblami. Podłoga została pokryta panelami. W pomieszczeniu zastosowano oświetlenie halogenowe.

Łazienka o pow. 6 m2 została wyposażona w kabinę prysznicową, kompakt WC, umywalkę wraz z szafką oraz duże lustro. Ściany oraz podłoga zostały pokryte terakotą łazienkową. Na suficie widnieją kasetony styropianowe oraz zastosowano oświetlenie halogenowe.

Przedpokój o pow. 5 m2, wyposażony jest w komodę, wieszak na odzież wierzchnią, szafę oraz komodę, dodatkowo w pomieszczeniu znajdują się wbudowane pawlacze, w których można przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy. Na podłodze wyłożono kafle natomiast na ścianach widnieje boazeria pomalowana na biało.

Mieszkanie jest bezczynszowe! Znajduje się w budynku wielorodzinnym. W każdym pomieszczeniu zostały wymienione okna na nowe PCV oraz na ścianach położono płyty kartonowo – gipsowe, została wymieniona instalacja grzewcza wraz z nowymi grzejnikami w większości pomieszczeń. Dodatkowym pomieszczeniem w korytarzu jest mała kotłownia, w której mieści się piec centralnego ogrzewania. Drzwi do domu są podwójne, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Za domem znajduje się zagospodarowany ogród, gdzie znajdują się liczne nasadzenia. Dodatkowo właściciel korzysta z ogrodu działkowego.

Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z miejscowości gminu Namysłów. Lokalizacja sprawia, iż ze względu na ciszę i spokój dom jest bardzo atrakcyjną propozycją dla osób ceniących sobie prywatność oraz wygodę, a także mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku.  W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne. Odległość od powiatowego miasta Namysłów to ok. 7 km. W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze i przemysłowe, przystanki PKS oraz szkoła podstawowa.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3472

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: