Sprzedam mieszkanie, Namysłów - 47 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
47m2
Cena: 
118 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Rozkładowe mieszkanie o pow.47,07m2 z przynależną piwnicą o pow. 4,10 m2 przy ul. Reymonta w Namysłowie!

Nieruchomość składa się z:

 •     łazienki,
 •     przedpokoju
 •     dwóch pokoi,
 •     kuchni,
 •     przynależnej piwnicy

Pierwsze pomieszczenie pełni funkcję sypialni o pow. ok. 7 m2. Na podłodze położono wykładzinę pcv, natomiast na ścianach widnieje tynk tradycyjny pomalowany w kolorze zielonym. Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się okno pcw, które znacznie doświetla pomieszczenie.

Kolejnym pomieszczeniem do którego przejdziemy bezpośrednio z przedpokoju jest salon o pow. ok. 12 m2, standard wykończenia jest podobny do poprzedniego tj. na podłodze  wykładzina pcv, na ścianach tynk tradycyjny. Niewątpliwym atutem są zlokalizowane w pomieszczeniu drzwi balkonowe, co dodatkowo rozświetla wnętrze oraz umożliwia wyjście na duży balkon.

Kuchnia o pow. ok. 6 m2 jest jasna z uwagi na umiejscowienie w niej okna, przez które wpadają promienie słoneczne. Na podłodze wyłożono jasne kafle, również na ścianach do połowy położono kafle w tym samym odcieniu, co tworzy spójną całość.

Łazienka o pow. ok. 4 m2 wyposażona w umywalkę, prysznic oraz wc. Ściany pokryte są płytkami w różnych odcieniach. W pomieszczeniu zamontowany jest piecyk gazowy, który ogrzewa wodę.

Przedpokój jest pomieszczeniem prowadzącym do każdego z pomieszczeń. Na podłodze położono wykładzinę pcv, natomiast ściany wykończone płytami. Dodatkowo w pomieszczeniu znajdują się pawlacze, w których można przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy.

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, wymaga przeprowadzenia remontu, jest ciepłe i oszczędne. W lokalu wszystkie niezbędne media tj.: prąd, woda zimna i ciepła, gaz. Miesięczny czynsz (według oświadczenia właściciela) wynosi ok. 339 zł. w czym zawiera się opłatę za ogrzewanie, wodę, wywóz nieczystości, administrację, fundusz remontowy.

Prezentowana nieruchomość znajduje się przy ulicy Reymonta na czwartym piętrze jest to doskonała lokalizacja, pozwala na szybkie załatwienie spraw zdrowotnych i urzędowych. W bliskiej odległości znajdują się szkoły, przedszkola, wiele punktów handlowych, gastronomicznych oraz usługowych. Wyjście z zadbanej klatki schodowej na spokoje, ciche podwórze, które pozwala na bezpieczne i bezpłatne zaparkowanie samochodu.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3445

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: