Sprzedam mieszkanie, Namysłów - 54 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
54m2
Cena: 
44 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. OKAZJA! 2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 53,95 m2 na I piętrze budynku w gm. Domaszowice.

Nieruchomość składa się z:

 • 2 pokoi
 • Kuchni
 • Łazienki

Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na I piętrze. Wejście do nieruchomości rozpoczyna kuchnia o powierzchni ok. 10 m2. Na podłodze panele, ściany pomalowane farbą na kolor fioletowy. Do połowy wysokości ścian położona tapeta. W pomieszczeniu piec kaflowy, który ogrzewa nieruchomość i wodę. Z kuchni wejście do salonu.

Salon o powierzchni ok. 25 m2, posiada duże okno, które czyni pokój bardzo jasnym i przytulnym. Na podłodze deski, a ściany zostały pomalowane na zielony kolor. Na wyposażeniu duży narożnik oraz do kompletu dwa fotele, ława, oraz meblościanka i komoda.

Z kuchni dostaniemy się również do łazienki o powierzchni ok. 4 m2. Na podłodze kafle ułożone w szachownice, naprzemiennie niebieskie i białe. Ściany wyłożone kaflami w kolorze niebieskim. Na wyposażeniu zabudowana wanna, wc, umywalka, pralka i lustro. Łazienka posiada, okno umożliwiające swobodną wentylację.

Wejście do drugiego pokoju następuje z korytarza. Pokój o powierzchni ok. 15 m2 znajduje się bezpośrednio nad mieszkaniem, na poddaszu, w którym na podłodze wyłożono wykładzinę dywanową a na ścianach położono tapetę.

Mieszkanie położone na I piętrze budynku, w którym mieszkają 4 rodziny. Zarówno klatka, jak i teren wokół budynku jest zadbany. Każdy z mieszkańców budynku posiada swój udział w działce wokół budynku, który można zagospodarować wg własnego uznania.  

Lokal mieszkalny znajduje się we Włochach, w gminie Domaszowice. Dojazd do nieruchomości nową drogą asfaltową, a następnie utwardzoną. W miejscowości sklep spożywczy, świetlica wiejska, kościół, przystanek PKS oraz piękny plac zabaw z boiskiem sportowym.  Spokojna okolica sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodziny chcącej zamieszkać w klimatycznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/2955

OSOBA PROWADZĄCA
Magdalena Wrzesińska
tel. (+48) 667 06 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: