Sprzedam mieszkanie, Namysłów - 65 m2

Metraż: 
65m2
Cena: 
149 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ok. 65m2 wraz z garażem oraz działką w gminie Pokój!

ATRAKCYJNA OFERTA!!!

W pełni rozkładowe, funkcjonalne oraz gotowe do wprowadzenia mieszkanie o pow. 65,40 m2 wraz z garażem o powierzchni 15,80 m2!

Nieruchomość składa się z:

 • 2 pokoi,
 • salonu z balkonem,
 • oddzielnej kuchni,
 • łazienki,
 • toalety,
 • przedpokoju

Dodatkowo do nieruchomości przynależy działka o pow. ok. 5 ar!

Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze bloku mieszkalnego, posiada czystą i zadbaną klatkę schodową. Obok bloku możliwość parkowania samochodów. Mieszkanie nie wymaga dużych nakładów finansowych, należy je jedynie wyposażyć!

Do mieszkania prowadzi przedpokój o pow. ok. 6m2, z którego przejdziemy do pozostałych pomieszczeń. Jako pierwszy wyłania się salon o powierzchni ok. 18m2, który jest pokojem jasnym, gdzie na ścianach położono gładzie pomalowane w białym kolorze, co w połączeniu z panelami na podłodze tworzy spójną całość. Okno w tym pomieszczeniu dodatkowo rozświetla wnętrze. Z tego miejsca możliwość wyjścia na balkon, który jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Następnie z korytarza przejdziemy do pokoju o pow. ok. 8m2, gdzie na ścianach położono gładzie oraz pomalowano na jasny kolor, na podłodze panele. Okno w tym pomieszczeniu dodatkowo rozświetla wnętrze.

Ostatni pokój o pow. ok. 16m2 został wykończony w podobnym standardzie do poprzednich. Na ścianach gładzie pomalowane w połączeniu kontrastowych kolorów, na podłodze panele.

Kolejno dostaniemy się do kuchni o pow. ok. 11m2, gdzie ściany pokryte są gładzią w kolorze białym, a w części wyznaczonej pod meble widnieją płytki ceramiczne. Na podłodze znajdują się kafle. Na wyposażeniu zostają meble kuchenne, jednakże nie wyposażone w sprzęt AGD.

Łazienka o pow. ok. 4m2 została pokryta do połowy ścian terakotą łazienkową. Natomiast na podłodze widnieją kafle. Na wyposażeniu znajduje się umywalka z szafką oraz wanna narożna. W łazience znajduje się również bojler elektryczny ogrzewający zimną wodę. Osobne pomieszczenie stanowi toaleta o pow. ok. 2m2, w której znajduje się kompakt WC.

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. W pomieszczeniach wymieniono okna na PCV. Opłata miesięczna (czynsz) wynosi ok. 360 zł na co składa się: ogrzewanie, fundusz remontowy. Do lokalu przynależy piwnica oraz garaż położony w bliskiej odległości od budynku! Dodatkowo przynależna działka o pow. ok. 5ar za którą odprowadzany jest podatek w wysokości 50zł na kwartał.

Mieszkanie jest idealne dla wymagających Klientów, ze względu na jego bardzo dobry stan wykończenia. W pobliżu znajduje się ogólnodostępny teren zielony dla dzieci.
Podstawowym atutem nieruchomości jest jego doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko stąd do gminnej miejscowości Pokój, gdzie znajdują się szkoła, świetlica wiejska,  szpital rehabilitacyjny, urząd gminy, poczta, boisko, oraz plac zabaw. Przez gminę przebiega droga wojewódzka numer 454 relacji Opole – Pokój – Namysłów!

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3242

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: