Sprzedam mieszkanie, Namysłów - 76 m2

Metraż: 
76m2
Cena: 
159 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie z przynależną piwnicą i ogródkiem w centrum Namysłowa!

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 76m2 w świetnej lokalizacji!

 

Mieszkanie składa się z :

 • przestronnego przedpokoju
 • salonu połączonego z kuchnią
 • dwóch dużych sypialni
 • łazienki
 • piwnicy

Przedpokój  prowadzi do każdego z pomieszczeń. Na podłodze położono kafle, na ścianach panele ścienne. Szerokość pomieszczenia pozwala na umieszczenie mebli lub dużej szafy przesuwnej.

Salon o powierzchni ok. 16 m2 posiada okno od strony ulicy. Ściany pokryte są panelami, na podłodze zastosowano wykładzinę PCV. Pomieszczenie jest jasne, w kształcie kwadratu dzięki czemu bardzo ustawne.

Kuchnia o powierzchni ok. 4 m2 jest otwarta na salon. Ściany częściowo pokryte z płytkami, częściowo pomalowane farbą w brązowym odcieniu, podłoga wyłożona brązowymi kaflami. Prostokątny kształt i poziome ułożenie względem salonu tworzy spójną całość i powiększa pomieszczenie.

Sypialnia o powierzchni ok. 23 m2 posiada dwa okna z widokiem na podwórze, dzięki czemu pomieszczenie jest bardzo jasne. Na podłodze zastosowano panele, ściany zostały pomalowane w jasnym kolorze.

Druga sypialnia o powierzchni ok. 17 m2 posiada okno z widokiem na ulicę. Na podłodze zastosowano panele, ściany pokryto jasną farbą. Pokój w kształcie kwadratu jest jasny i ustawny.

Łazienka o powierzchni ok. 4 m2 została wykończona płytkami ściennymi i podłogowymi w jasnych odcieniach. Wyposażona jest w wannę, umywalkę, wc oraz piecyk gazowy ogrzewający wodę.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, jest ciepłe i oszczędne. W lokalu wszystkie niezbędne media tj.: prąd, woda zimna i ciepła, gaz.  Posiada przynależną piwnicę o powierzchni 11m2. Miesięczny czynsz (według oświadczenia właściciela) wynosi ok. 550 zł w czym zawiera się opłatę za ogrzewanie, wodę, wywóz nieczystości, administrację, fundusz remontowy. Dodatkowo istnieje możliwość dzierżawy niewielkiego ogródka blisko wspólnego podwórza.

Prezentowana nieruchomość znajduje się przy ulicy Bohaterów Warszawy jest to doskonała lokalizacja, pozwala na szybkie załatwienie spraw zdrowotnych i urzędowych. W bliskiej odległości znajdują się przedszkola, wiele punktów handlowych, gastronomicznych oraz usługowych. Budynek został odnowiony, wykonano nową elewację. Posiada dwa wejścia: od ulicy oraz od podwórza gdzie można bezpiecznie zaparkować samochód.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3475

OSOBA PROWADZĄCA
Magdalena Wrzesińska
tel. (+48) 667 06 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: