Sprzedam mieszkanie, Rychtal - 89 m2

Metraż: 
89m2
Cena: 
129 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie bezczynszowe – parter z osobnym wejściem! Po remoncie, gotowe do wprowadzenia.

 Okazja! Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 88,97 m2 oraz dodatkowo piwnica o powierzchni około 11 m2 ! Mieszkanie zajmuje część parteru budynku  i posiada osobne niezależne wejście. Oprócz tego, okna z salonu wychodzą na działkę, która jest do dyspozycji właścicieli.  

Kup mieszkanie i poczuj się jak w domu! 

Mieszkanie składa się z:

 • przestronnego salonu
 • sypialni
 • pokoju
 • kuchni 
 • schowka   
 • hollu     
 • łazienki
 • wiatrołapu

Wejście do nieruchomości rozpoczyna wiatrołap  w którym na ścianach gładzie w beżowym odcieniu, na podłodze stylowe płytki.  W pomieszczeniu znajduję się wejście na przestronny strych oraz łazienki o pow. o powierzchni ok. 8,98 m2, która posiada niezbędne tj. wanna, kompakt wc, podwójna umywalka oraz meble łazienkowe.       

Następnie rozległy przedpokój o pow.3,6 m2, w którym na podłodze wyłożono panele, ściany w jasnym brązowym odcieniu. Jest to pomieszczenie, które można w dowolny sposób zaaranżować, dodatkowo rozświetlone poprzez okno.       

Salon o pow. ok. 19,94 m2, jest w pełni ustawnym pomieszczeniem. Podłogę wyłożono panelami, na ścianach gładzie, pomieszczenie wyposażone w meblościankę oraz komplet wypoczynkowy, rozświetlone za pomocą okna.   

Otwarta kuchnia o pow. 7,19 m2 wyposażona w niezbędną zabudowę oraz wyspę oddzielającą ze sobą oba pomieszczenia jest bardzo ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem.   

W dalszej kolejności pokój pełniący funkcję sypialni o pow. ok. 10,51 m2. Na ścianach gładź pomalowana na jasny kolor, podłogę wyłożono panelami. Pomieszczenie wyposażone w duże sypialniane łóżko.    

W dalszej kolejności przejście do rozległego hollu o pow. ok. 23 m2. Ściany w nim pokryto jasną gładzią, na podłodze panele. Pomieszczenie wyposażone w duże okno,  wprost na działkę.  Jego powierzchnia stwarza możliwość dowolnej aranżacji tego pomieszczenia np. dodatkowy pokój.  

Kolejny pokój o pow. ok. 9 m2, przeznaczono na sypialnię. Ściany w jasnym kolorze , na podłodze jasne panele.

Spiżarnia/ schowek o pow. ok. 3,3 m2, jest pomieszczeniem, które pozwala na przechowanie tam niezbędnych na co dzień przedmiotów. Prowadzi również na poddasze.  

Bezczynszowe mieszkanie zajmuje część parteru budynku i posiada osobne wejście!

Lokal po remoncie, zastosowano nowe instalacje: grzewczą, elektryczną i wodnokanalizacyjną. Wymieniono stolarkę drzwiową oraz okienną.  Do mieszkania przynależy piwnica, w której znajduje się piec centralnego ogrzewania.  Właściciele do użytku mają działkę bezpośrednio przy budynku. Budynek znajduje się na działce, na której duże podwórko umożliwia parkowanie tam samochodów. Oprócz tego właściciele posiadają blaszany garaż, w którym można  parkować samochód, ale również umieścić niezbędne przy mechanice przyrządy.       

Lokalizacja to malownicza miejscowość w gminie Rychtal – Skoroszów. Niezwykle korzystna jest lokalizacja nieruchomości - blisko do miasta Namysłów ok. 11km oraz Kępna ok. 24km!  Jest to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi. Z dala od miejskiego zgiełku, blisko terenów zielonych a zarazem z bardzo dobrym dojazdem w celu załatwienia wszystkich niezbędnych spraw czy szkoły . Znajdują się w niej sklep spożywczy, przystanek PKS. W pobliskiej miejscowości znajduje się szkoła podstawowa oraz sklepy spożywczo – przemysłowe. Okolica ma swój niepowtarzalny klimat.

 

                                                                              

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3354

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: