Sprzedam mieszkanie, Syców - 53 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
53m2
Cena: 
169 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow.52,32 m2, I piętro. Ul. Mickiewicza.

Przedmiotowy lokal składa się z:

I Poziom;

Przedpokój o pow. ok. 3 m2. Znajdziemy się w nim bezpośrednio po wejściu do mieszkania, Jest to otwarta przestrzeń od strony pozostałej części tego poziomu. Stanowi idealne miejsce do pozostawienia obuwia czy okrycia wierzchniego. Na podłodze położone zostały kafle, na ścianach okleina cegłopodobna.

Łazienka o pow. ok. 5 m2 została wykończona za pomocą kafli, zarówno na podłodze jak i na ścianach. Na wyposażeniu znajduje się wanna, umywalka, toaleta, grzejnik drabinkowy oraz pralka. W łazience znajduje się również okno, które stanowi źródło dziennego światła oraz świeżego powietrza.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 23 m2. Ściany pokryte zostały gładzią z wyjątkiem przestrzeni między kuchennymi meblami, którą pokrywa szklana płyta, na podłodze znajdują się panele. Pomieszczenie jest przestronne i jasne z uwagi na znajdujące się tu trzy duże okna PCV. Aneks kuchenny mieści białe meble w połysku oraz standardowy sprzęt kuchenny.

Między kuchnią a salonem znajdują się drewniane schody prowadzące na piętro.

II poziom:

Pokój sypialniany I to jasna i przytulna przestrzeń o pow. ok. 16 m2, wykończony został  za pomocą wykładziny dywanowej na podłodze, ściany wykończone za pomocą płyt kartonowo- gipsowych. W pomieszczeniu tym znajdują się dwa okna dobrze doświetlające całą powierzchnię oraz wejście na strych.

Pokój sypialniany II o pow. ok. 6 m2 wykończony za pomocą płyt kartonowo- gipsowych na ścianach oraz wykładziny dywanowej na podłodze.

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na I piętrze w budynku mieszkalno-usługowym, administrowanym przez Spółdzielnie JAN. Miesięczny czynsz wynosi ok. 247 zł (dla 1 osoby) na co się składa : wywóz śmieci, administracja, woda, ogrzewanie oraz fundusz remontowy. Na parterze budynku znajduje się spore pomieszczenie do przechowywania rowerów, wózków lub innych niezbędnych sprzętów( dla użytku wszystkich właścicieli lokali) Dodatkowymi opłatami pozostają opłaty za media. Mieszkanie ogrzewane za pomocą pieca gazowego znajdującego się we wspólnej kotłowni. W mieszkaniu znajdują się okna PCV. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Sycowa przy ulicy Mickiewicza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania wielorodzinne, tereny zielone z zadbanymi trawnikami, boisko wielofunkcyjne, basen, hala sportowa, świetnie odnowiony park z placem zabaw, stawem, fontanną i wieloma ścieżkami spacerowo-rowerowymi. W bardzo bliskiej odległości znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół oraz przystanek PKS.

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

  • kilkaset ofert w jednym miejscu,
  • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  • rzetelną informacje o każdej ofercie,
  • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
  • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3563

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: