Sprzedam mieszkanie, Syców - 55 m2

Wyszukiwarka nieruchomości

Metraż: 
55m2
Cena: 
199 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie 3-pokojowe, do wprowadzenia, pow. ok.55 m2, usytuowane na I piętrze. Ul.Mickiewicza.

Oferta zarezerwowana!

Powierzchnia mieszkania liczona „po podłodze”.

Przedmiotowy lokal składa się z:

I Poziom;

Przedpokój o pow. ok. 5 m2. Znajdziemy się w nim bezpośrednio po wejściu do mieszkania, Jest to otwarta przestrzeń od strony pozostałej części tego poziomu. Stanowi idealne miejsce do pozostawienia obuwia czy okrycia wierzchniego. Na podłodze położone zostały kafle, na ścianach natomiast położono gładź.

Łazienka o pow. ok. 5 m2 została wykończona za pomocą kafli, zarówno na podłodze jak i na ścianach. Na wyposażeniu znajduje się wanna, umywalka, toaleta, grzejnik drabinkowy oraz pralka. W łazience znajduje się również okno, które stanowi źródło dziennego światła oraz świeżego powietrza.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 21 m2. Ściany pokryte zostały gładzią z wyjątkiem przestrzeni między kuchennymi meblami, którą pokrywają kafle, na podłodze znajdują się takie same kafle jak w przedpokoju tworząc spójną powierzchnię. Pomieszczenie jest przestronne i jasne z uwagi na znajdujące się tu dwa duże okna PCV. Aneks kuchenny mieści meble oraz standardowy sprzęt kuchenny.

Między salonem a przedpokojem znajdują się drewniane schody prowadzące na piętro, wejście zabezpiecza stalowa barierka świetnie wkomponowana w wystrój mieszkania.

II poziom:

Przedpokój o pow. ok. 3 m2 stanowi komunikację między dwoma pokojami sypialnianymi znajdującymi się na tej kondygnacji. Z przedpokoju dostaniemy się również na dodatkowy strych.

Pokój sypialniany I to jasna i przytulna przestrzeń o pow. ok. 15 m2, wykończony został  za pomocą paneli na podłodze, i gładzi na ścianach. W pomieszczeniu tym znajdują się cztery okna dobrze doświetlające całą powierzchnię.

Pokój sypialniany II o pow. ok. 6 m2 wykończony za pomocą gładzi na ścianach oraz wykładziny dywanowej na podłodze. Mimo swojej niewielkiej powierzchni mieści duże łózko, szafę oraz biurko.

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na I piętrze w budynku mieszkalno-usługowym, administrowanym przez Spółdzielnie JAN. Miesięczny czynsz wynosi ok. 247 zł na co się składa : wywóz śmieci, administracja, woda, ogrzewanie oraz fundusz remontowy. Na parterze budynku znajduje się spore pomieszczenie do przechowywania rowerów, wózków lub innych niezbędnych sprzętów( dla użytku wszystkich właścicieli lokali) Dodatkowymi opłatami pozostają opłaty za media. Mieszkanie ogrzewane za pomocą pieca gazowego znajdującego się we wspólnej kotłowni. W mieszkaniu znajdują się okna PCV, rolety wewnętrzne oraz antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Sycowa przy ulicy Mickiewicza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania wielorodzinne, tereny zielone z zadbanymi trawnikami, boisko wielofunkcyjne, basen, hala sportowa, świetnie odnowiony park z placem zabaw, stawem, fontanną i wieloma ścieżkami spacerowo-rowerowymi. W bardzo bliskiej odległości znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół oraz przystanek PKS.

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

  • kilkaset ofert w jednym miejscu,
  • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
  • rzetelną informacje o każdej ofercie,
  • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
  • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
  • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
  • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
  • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
  • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3507

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: