Sprzedam mieszkanie, Syców - 72 m2

Metraż: 
72m2
Cena: 
175 000zł

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,2 m2, IV piętro. Syców.

W skład nieruchomości wchodzą następujące pomieszczenia:

 • 3 przestronne pokoje
 • Funkcjonalna kuchnia
 • Łazienka
 • WC
 • Przedpokój

Mieszkanie z balkonem i przynależą piwnicą.

Pierwszy pokój o powierzchni ok. 20 m2 posiada wyjście na duży balkon. Ściany w tym pomieszczeniu zostały pokryte tynkiem tradycyjnym i pomalowane farbą w beżowym w połączeniu z tapetą. Pomieszczenie to jest przestronne i jasne z uwagi na znajdujące się tu duże okno i drzwi prowadzące na balkon. Podłoga pokryta jest jasnymi panelami.

Drugi pokój o powierzchni ok. 17 m2 jest pomieszczeniem jasnym i pełni funkcję sypialni. Ściany zostały pokryte tynkiem tradycyjnym a następnie pomalowane farbą w dwóch kolorach - czerwonym i beżowym. Na podłodze znajdują się jasne panele. Pomieszczenie niegdyś stanowiło dwa mniejsze pokoje obecnie przekształcone w jeden większy, ustawny z dwoma oknami.

Trzeci pokój o powierzchni ok. 10 m2i wykończony został podobnie do dwóch poprzednich. Idealnie spełni rolę pokoju sypialnianego.

Kuchnia zajmując powierzchnię ok. 11m2 jest w pełni ustawnym i funkcjonalnym pomieszczeniem. Wyposażona w meble kuchenne i podstawowy sprzęt. Ściany pomalowane farbą w kolorze szarym, w przestrzeniach między meblami znajdują się jasne kafle, podłoga pokryta została kaflami w odcieniach bieli i szarości.

Łazienka posiada powierzchnię ok. 4m2, ściany w pomieszczeniu tym częściowo zostały wyłożone jasnymi płytkami, podłoga natomiast płytkami w odcieniach zieleni. Na wyposażeniu znajduje się wanna, umywalka oraz murowana kabina prysznicowa, znajduje się tu również miejsce na pralkę.

WC o powierzchni ok. 1m2stanowi oddzielne pomieszczenie zachowane w kolorystyce łazienki.

Przedpokój o powierzchni ok. 10 m2 stanowi komunikację między wszystkimi pomieszczeniami. Na podłodze znajdują się jasne panele, które dobrze komponują się z kolorystyką ścian.

W pomieszczeniach zamontowano okna PCV (oprócz pokoju trzeciego), drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi wejściowe standardowe. Opłata miesięczna (czynsz) wynosi ok. 620 zł przy uwzględnieniu nadpłat na co składa się: ogrzewanie, zimna i ciepła woda, wywóz śmieci, fundusz remontowy i administracja. Dodatkowymi opłatami pozostają : opłaty za media (gaz i prąd). Lokal jest mieszkaniem w pełni rozkładowym, funkcjonalnym i bardzo ciepłym. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w budynku wielorodzinnym, zarządzanym przez spółdzielnię. Do lokalu przynależy również piwnica. Klatka schodowa jest czysta i zadbana, zamontowane są domofony, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Teren wokół budynku jest ładnie zagospodarowany, z miejscami parkingowymi, w pobliżu znajduje się duży plac zabaw, ogrodzone boisko, nasadzone zostały drzewka ozdobne, a dojazd do budynku stanowi drogą asfaltowa. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania wielorodzinne, zabudowania jednorodzinne. W bardzo bliskiej odległości znajdują się sklepy, kościół, punkty usługowe oraz przystanek PKS, a sama nieruchomość oddalona jest od centrum miasta o ok. 2 km.

 

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

 • kilkaset ofert w jednym miejscu,
 • pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
 • rzetelną informacje o każdej ofercie,
 • sprawdzony stan prawny nieruchomości,
 • możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
 • uzgodnione warunki i dokumentację do zawarcia umowy przedwstępnej,
 • pełną dokumentację i koordynację  aktu notarialnego,
 • protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
 • zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3378

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 86 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: