Wynajmę dom, Namysłów - 50 m2

Metraż: 
50m2
Cena: 
600zł

OKAZJA! Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 50 m2 zlokalizowany w miejscowości – Pawłowice.

Atrakcyjna oferta! Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jedynie około 10km od Namysłowa!

Nieruchomość składa się z:

  • dwóch pokoi
  • funkcjonalnej kuchni
  • łazienki
  • przedpokoju
  • pomieszczenia na strychu
  • pomieszczenia gospodarczego

Wejście do domu w zabudowie bliźniaczej rozpoczyna wspólny wiatrołap,  w którym zlokalizowane są schody na piętro budynku, na którym znajduję się dodatkowe pomieszczenie (strych).  Z wiatrołapu bezpośrednie wejście do części mieszkalnej, która rozpoczyna się przestronnym przedpokojem o pow. ok. 4,14 m2.  Z tego miejsca dostaniemy się do pierwszego pokoju (pow. ok. 15m2), który pełni funkcję salonu wyposażonego w komplet wypoczynkowy oraz ławę,  ściany pokryte dekoracyjną tapetą na podłodze panele.  Kolejno znajduje się duża kuchnia wyposażona w niezbędne umeblowanie jak i sprzęt tj. kuchenka z piekarnikiem, lodówka. W tym pomieszczeniu mieści się również piec, który ogrzewa całą nieruchomość a tym samym stanowi źródło ciepłej wody. Z kuchni przejście do kolejnego drugiego pokoju (o pow. ok. 10m2), który pełnić może funkcję sypialni.  Następnie z przedpokoju przejdziemy do łazienki (ok. 4,2m2), która oprócz podstawowego wyposażenia posiada również pralkę.  

Na posesji znajduję się  pomieszczenie gospodarcze, z którego przyszły najemca może korzystać.

Miesięczny czynsz dla właściciela wynosi 600 zł. Opłaty za media, tj. prąd, woda, zgodnie z odczytami z liczników i rachunkami wystawionymi przez dostawców.

Najemca pokrywa jednorazowo u pośrednika koszt przygotowania dokumentacji w wysokości jednomiesięcznego czynszu plus podatek VAT tj.600 zł + 23% VAT .

Lokalizacja domu, jego położenie oraz metraż jest doskonałym miejscem dla osób chcących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy a zarazem w bliskiej odległości miasta Namysłów, a także dla osób ceniących sobie nieustające świeże powietrze. Dojazd do nieruchomości komfortowy - spokojną i bezpieczną drogą asfaltową. 

Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

 

 

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3521

OSOBA PROWADZĄCA
Martyna Osyp - Kierownik zespołu sprzedaży
tel. (+48) 667 80 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: