Wynajmę mieszkanie, Namysłów - 90 m2

Metraż: 
90m2
Cena: 
1 600zł

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90,5 m2 z balkonem usytuowane na II piętrze w bloku w Namysłowie!

Nieruchomość składa się z:

  •     dużego salonu,
  •     3 jasnych pokoi sypialnianych,
  •     funkcjonalnej kuchni,
  •     łazienki,
  •     toalety,
  •     przestronnego przedpokoju

 

MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 01.08.2019r.

 

Pierwszy pokój pełni funkcję salonu, który zajmuje powierzchnię ok. 21m2. Ściany zostały pokryte gładzią, który pomalowano na jasny, słoneczny kolor, natomiast na podłodze znajdują się jasne panele. W pokoju znajduje się duże okno wraz z drzwiami balkonowymi rozświetlające całe pomieszczenie.

Drugi pokój o powierzchni ok. 18m2 stanowi obecnie sypialnię, gdzie na wyposażeniu pozostaje funkcjonalna szafa w zabudowie. Na podłodze znajdują się panele, natomiast na ścianach gładzie pomalowane w kolorze m.in. zieleni. W pomieszczeniu znajduje się duże okno rozświetlające pokój.

Z tej części mieszkania przejście do trzeciego pokoju o pow. ok. 8m2, gdzie standardem wykończenia zbliżony jest do poprzedniego. Na podłodze położono panele, ściany pomalowano w odcieniu koloru łososiowego.

Następnym pomieszczeniem jest funkcjonalna kuchnia zajmująca powierzchnię ok. 7m2. Podłogę oraz częściowo ściany pokryto jasnymi kaflami, a pozostałą część ścian pokrywają gładzie pomalowane w jasnym kolorze.  W wyposażeniu kuchni pozostają meble kuchenne oraz lodówka, kuchenka gazowa, a także zlewozmywak wraz z baterią. Dodatkowo w pomieszczeniu podgrzewacz elektryczny ogrzewający zimną wodę. Kuchnię dodatkowo rozświetla duże okno z widokiem na ulicę.

Następnie przejdziemy do czwartego pokoju o pow. ok. 18m2, gdzie ściany pokryte są gładzią, pomalowane na jasny zielony kolor, na podłodze panele. Z tego miejsca możliwe wyjście na balkon.

Łazienka o powierzchni ok. 5m2 została w pełni wykafelkowana glazurą łazienkową.  Pomieszczenie zostało wyposażone w umywalkę, wannę, prysznic oraz piecyk gazowy ogrzewający zimną wodę. Osobne pomieszczenie stanowi toaleta o pow. ok. 2,5m2, gdzie na wyposażeniu znajduje się kompakt WC oraz umywalka. Do niemal każdego pomieszczenia prowadzi duży przedpokój o powierzchni ok. 11 m2. Podłogę w nim pokryto jasnymi panelami, natomiast ściany pokryte są panelami ściennymi.

Miesięczne odstępne dla właściciela wynosi 1600zł. Do tej kwoty należy doliczyć kwotę około 650 zł, która stanowić będzie opłatę za czynsz w czym zawiera się ogrzewanie, wodę, wywóz nieczystości, śmieci, fundusz remontowy. Dodatkowo zużycie mediów tj. gazu oraz prądu zgodnie z odczytami z liczników i rachunkami wystawionymi przez dostawców. Właściciel pobierze również kaucję w wysokości 2250 zł.

Najemca pokrywa jednorazowo u pośrednika koszt przygotowania dokumentacji w wysokości połowy jednomiesięcznego  czynszu plus podatek VAT tj.800zł + 23% VAT .

WAŻNE - Wynajmujący wymaga podpisania umowy NAJMU OKAZJONALNEGO.

Wyjście z budynku z czystej klatki schodowej na podwórze z możliwością parkowania samochodów. Lokalizacja mieszkania jest doskonała dla osób chcących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy miasta Namysłowa. W bliskim sąsiedztwie liczne punkty handlowo-usługowe bliska odległość od centrum miasta, umożliwia szybkie załatwienie spraw formalno-urzędowych oraz zdrowotnych.

Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty / filmu na stronie biura: https://www.kosikowski.com.pl/ad/3474

OSOBA PROWADZĄCA
Małgorzata Szyporta
tel. (+48) 887 30 50 60
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl

Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Kategoria ogłoszenia: 
|
Kategoria nieruchomości: 
Lokalizacja: