Polecane firmy: Laboratorium Grabowska

Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Asystent do spraw sprzedaży

Termin oferty pracy:
czwartek, 20. Styczeń 2022

Bank Spółdzielczy w Namysłowie poszukuje kandydatów do pracy w Oddziale w Namysłowie na stanowisko:

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbałość o utrzymywanie długofalowych relacji z nimi,
  • bieżąca obsługa już istniejących Klientów placówki,
  • obsługa wniosków kredytowych klientów biznesowych oraz indywidualnych,
  • sprzedaż produktów bankowych i doradztwo, obsługa gotówkowa,
  • kontakt osobisty i telefoniczny z Klientami Banku,
  • realizacja wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Banku,

Oczekiwania

  • wykształcenia wyższego lub średniego ekonomicznego (preferowane kierunki związane z ekonomią, bankowością lub administracją),
  • doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych kredytowych, depozytowych oraz kasowych,
  • nastawienia na osiąganie założonych celów sprzedażowych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania i silnej motywacji do działania,
  • komunikatywności oraz wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych,
  • niekaralności za umyślne przestępstwo,
  • posiadania prawa jazdy kat. B.

Pożądane ale nie konieczne

  • ukończony kurs kasjera złotowo – walutowego

Oferta

  • pracę w rozwijającej się oraz stabilnej firmie na rynku lokalnym,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz pakiet socjalny,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • pracę ciekawą i odpowiedzialną.

Termin

Termin składania dokumentów: 20. stycznia 2022 r.

Aplikacje (CV + listu motywacyjny) należy kierować na adres elektroniczny: rekrutacja@bsnamyslow.com.pl lub na adres: Bank Spółdzielczy w Namysłowie, Plac Wolności 12, 46-100 Namysłów. Bank Spółdzielczy w Namysłowie zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV należy dopisać klauzulę zgody w postaci: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Namysłowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).” Ponadto oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.”