Doradca techniczno-handlowy

Termin oferty pracy:
niedziela, 31. Marzec 2019

Stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Lokalizacja: powiat namysłowski.

Branża: rolnictwo

Zakres obowiązków:
  • profesjonalna obsługa klientów z zakresu sprzedaży środków do produkcji rolnej,
  • fachowe doradztwo w zakresie stosowania środków ochrony roślin, nawożenia, uprawy,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość lokalnego rynku rolniczego,
  • skuteczność w działaniach handlowych,
  • zdolności organizacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej.

Oferujemy:

  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia,
  • samochód służbowy i telefon komórkowy, tablet.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: marek.duda@agroefekt.pl

Kontakt telefoniczny: 500 148 040

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)."