Pracownik produkcji

Termin oferty pracy:
czwartek, 31. Maj 2018

Dla naszego Klienta firmy Saint-Gobain Polska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Namysłów

Warunki pracy

  • umowa o pracę bezpośrednio zawarta z firmą SAINT-GOBAIN POLSKA;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premiami i dodatkami;
  • miesięczny okres rozliczeniowy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, fundusz socjalny;
  • praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;
  • możliwość pracy w soboty (dodatkowe wynagrodzenie);
  • po okresie próbnym możliwość podwyższenia zarobków i dodatkowych premii;

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz wykonywanie operacji manualnych;
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów;
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy;
  • praca zgodnie z instrukcjami;
  • przestrzeganie zasad BHP i OŚ;

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • motywacja i chęć do pracy;
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 882 145 317