Polecane firmy: Laboratorium Grabowska

Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Pracownik produkcji / Operator maszyn w dziale PVC lub Aluminium

Termin oferty pracy:
niedziela, 27. Marzec 2022

Team PlastW związku z dynamicznym rozwojem firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., producent stolarki PVC i Aluminiowej z siedzibą w Stradomi Wierzchniej k. Sycowa (ok. 27 km od Namysłowa) poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji okien i drzwi – mile widziane
  • Chęć do pracy i zdobycia nowych doświadczeń
  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne)
  • Zmysł techniczny, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji okien z aluminium i PVC
  • Wsparcie techniczne działu technicznego
  • praca w nowoczesnej hali przy produkcji stolarki otworowej wykonanej z PVC, w tym układanie profili, cięcie stali, szklenie, pomoc przy pakowaniu okien

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca jednozmianowa 6:00 - 14:00
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Kontakt

Zainteresowane osoby, spełniające wyżej wymienione wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV na adres kadry@teamplast.pl, bądź kontakt telefoniczny pod nr. 62 5903071 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez TEAMPLAST Sp. z o. o. w Stradomii Wierzchniej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”