Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Alkohol, awantura i nóż - źle się dzieje w Namysłowie.

Po pijaku zaatakowała nożem14 stycznia po południu, policjanci prewencji otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z namysłowskich mieszkań.

Po przybyciu na miejsce ustalili, że mężczyzna biorący udział w kłótni ma rany kłute w okolicach klatki piersiowej - 28-letni namysłowianin, który został ugodzony nożem.

Od sprzeczki do rękoczynów

Śledczy w toku czynności ustalili, że do awantury doszło pomiędzy 30-letnią mieszkanką Namysłowa a jej partnerem. Podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło między nimi do sprzeczki. Drobne nieporozumienie przerodziło się w awanturę z rękoczynami włącznie. Gdy kłótnia przeniosła się do kuchni, 30-latka chwyciła za duży nóż kuchenny i ugodziła kilkukrotnie swojego konkubenta w okolice klatki piersiowej.

Ranny trafił do szpitala

Mężczyzna z podejrzeniem odmy płucnej, która bezpośrednio zagrażała jego życiu, został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna żyje, znajduje się w szpitalu pod opieką specjalistów.

Aresztowana na 3 miesiące

Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do jednostki policji. W chwili zatrzymania miała ponad promil alkoholu we krwi.

Zatrzymano kobietę która zaatakowała nożem partnera

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Po wytrzeźwieniu, przyznała się do zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który spowodował zagrożenie życia u poszkodowanego. Za taki czyn grozi jej do 10 lat więzienia. Sąd aresztował ją na 3 miesiące.

 

źródło: KPP Namysłów

Po pijaku zaatakowała nożem
Zatrzymano kobietę która zaatakowała nożem partnera
Sekcje: